Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Дитячий дерматолог Одеса (Дитячий дерматолог Одеса)
Дитячий дерматолог Одеса
ЗінкаЛ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Дитячий дерматолог Одеса


Мені потрібна консультація хорошого дитячого дерматолога. У дитини часті висипання на тілі. Будь ласка, напишіть якщо ви знаєте такого лікаря. Спасибі велике.
 
АндрюшкаГ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Я водив сина на консультацію до Дмитренко Алли Михайлівни. Дуже хороший і обізнаний дитячий дерматолог. Швидко прибрала в сина жахливі, підліткові прищі. Підібрала дуже ефективні мазі та ліки. Тепер приємно поглянути на сина. Велике спасибі Аллі Михайлівні за допомогу.
 
МілкаБ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам раджу звернутися до Дмитренко Алли Михайлівни. Відмінний дитячий дерматолог. Дуже симпатична і мила жінка. Допомогла знайти і прибрати алергію у доньки. Підібрала дуже хороше й ефективне лікування. Тепер у моєї дитини повний порядок.
 
ЛізкаВ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам рекомендую звернутися до Дмитренко Алли Михайлівни. Прекрасний фахівець, найкращий дитячий дерматолог. Вилікувала в мого сина лишай, досить швидко й ефективно. Величезна подяка Дмитренко Аллі Михайлівні.
 
СветкаЖ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася по допомогу до дуже хорошого дитячого дерматолога до Дмитренко Алли Михайлівни. Найкращий фахівець. Дуже приємна і позитивна жінка. Визначила відразу в мого малюка - памперсний дерматит. Підказала чим обробляти дитину. Ми дуже швидко забули про цю проблему. Рекомендую звернутися вам до Дмитренко Алли Михайлівни.
 
КаринкаФ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Нам допомогла позбутися незрозумілих висипань на шкірі Дмитренко Алла Михайлівна. Найкращий фахівець. Дуже грамотний дитячий дерматолог. Лікар швидко й ефективно позбавила мого сина дерматиту. Підібрала дуже результативне лікування. Дуже задоволена результатом роботи Дмитренко Алли Михайлівни.
 
Гришка Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Я ходив разом із сином на консультацію до Дмитренко Алли Михайлівни. Відмінний дитячий дерматолог. Дуже приємна і мила жінка. Змогла дуже швидко вилікувати мого сина від алергічного дерматиту. Я вам раджу звернутися до Дмитренко Алли Михайлівни.
 
ЛідкаД Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам рекомендую звернутися до Дмитренко Алли Михайлівни. Дуже хороший і обізнаний дитячий дерматолог. Досить швидко вилікувала мого сина від лишаю. Підібрала консервативне лікування, дуже хороше й ефективне. Я залишилася дуже задоволена результатом роботи Дмитренко Алли Михайлівни.
 
Борька Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звертався по допомогу до Дмитренко Алли Михайлівни з приводу підліткових висипань на обличчі в мого сина. Прекрасний фахівець. Найкращий дитячий дерматолог. Підібрала дуже ефектне лікування. Дуже швидко зникли прищі з обличчя у дитини. Дякую Аллі Михайлівні за допомогу.
 
Вітька Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть будь ласка, де саме працює Дмитренко Алла Михайлівна. Потрібна допомога моєму синові. У сина часті висипання на шкірі. Якщо є, то обов'язково напишіть номер телефону лікаря. Дякую.
 
ЗінкаЛ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім велике за поради. Я так і зроблю, звернуся до Дмитренко Алли Михайлівни. Прошу вас, написати де працює лікарка і якщо є номер телефону. Ще раз велике спасибі всім.
 
ЛізкаВ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Дитячий дерматолог Дмитренко Алла Михайлівна працює в клініці "Про Медікал Гарант" на Обсерваторному провулку, 2/6.  Телефон лікаря 0679049003. Обов'язково телефонуйте і записуйтеся на прийом.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Дитячий дерматолог Одеса (Дитячий дерматолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: