Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Психоневролог Одеса Суворовський район (психоневролог у Одесі Суворовський район)
Психоневролог Одеса Суворовський район
Мекаела Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Психоневролог Одеса Суворовський район


Привіт усім! Моя подруга шукає хорошого психоневролога у зв'язку з появою панічних атак. Якщо у когось є знайомі лікарі з репутацією, будь ласка, порадьте.
 
Мімоса Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте! Я була у багатьох фахівців, але тільки Ірина Миколаївна Шевчук надала мені дійсно значну допомогу за складної депресії. Вона - людина, на яку можна покладатися.
 
Офелія Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Я лікувалася у різних психоневрологів через депресію, але ніхто не міг допомогти. Поки я не потрапила до Ірини Миколаївни Шевчук. Вона - справжній геній! Її терапія спрацювала.
 
Мері Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж перебрав купу фахівців через маніакально-депресивний психоз. Ірину Миколаївну Шевчук мені порекомендували, і вона дійсно врятувала мене. Тепер я почуваюся набагато краще!
 
рита Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Я страждав від психозу і галюцинацій. Ірина Миколаївна Шевчук - моя рятівниця. Вона змогла зупинити мої кошмари.
 
стева Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені діагностували розлад харчової поведінки, і я відвідував безліч лікарів.  Але тільки Ірині Миколаївні вдалося розібратися з моєю проблемою, і тепер я можу нормально харчуватися.
 
Чара Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Я страждала від маячного розладу, і ніхто не міг мені допомогти. Поки не звернулася до Ірини Шевчук. Вона немов розгадала мою головоломку.
 
Ка20 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене був психоз, і це було жахливо. Ірині Миколаївні Шевчук вдалося повернути мені здоровий глузд. Я їй безмежно вдячний.
 
леночкаа Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Я перебрала багато психоневрологів через депресію. Ірина Миколаївна Шевчук - моя остання надія, і вона змогла допомогти мені впоратися з цією хворобою.
 
дара Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене був розлад харчової поведінки, і я втратив надію. Але завдяки Ірині Миколаївні Шевчук, я знайшов шлях до одужання.
 
Ромашка Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Я лікувалася у різних лікарів через психоз, але безуспішно. Поки не зустріла Ірину Миколаївну Шевчук. Вона - винятковий фахівець і людина.
 
Іруся10 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Друзі, мені дуже потрібні контактні координати Ірини Шевчук, можете поділитися?
 
стева Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно, тримайте - Ірина Миколаївна приймає в клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2, записатися на прийом можете за телефонами - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Психоневролог Одеса Суворовський район (психоневролог у Одесі Суворовський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: