Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікування альгоменореї Одеса відгуки (лікування альгоменореї у Одесі відгуки)
Лікування альгоменореї Одеса відгуки
MЭRI Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування альгоменореї Одеса відгуки
 

Дівчата, потрібна ваша порада! Шукаю лікаря-гінеколога, що спеціалізується на лікуванні альгоменореї. Якщо у вас є лікар, який зміг допомогти вам із цим станом, поділіться, будь ласка.
 
mia Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт, дівчата! Хочу поділитися своїм досвідом щодо лікування альгоменореї. Звернулася до лікаря-гінеколога Міщенко Ольги. Дуже професійний підхід! Вона уважно вислухала всі мої проблеми, провела огляд і призначила лікування, яке дійсно допомогло. Рекомендую!
 
Маргаритка Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, я теж зверталася до Міщенка. Дуже задоволена результатом! Вона не тільки виписала ліки, а й дала рекомендації щодо зміни способу життя. Зараз усе нормалізувалося, спасибі їй!
 
JOLA Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж зверталася до Міщенка, і вважаю, що це чудовий вибір.
 
Фурія Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Ого, звучить багатообіцяюче! Я давно страждаю від альгоменореї. Можливо, варто записатися до Міщенко Ольги? Як це зробити?
 
Маргаритка Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете зателефонувати в їхню клініку Лікаріум - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87 і записатися на прийом. Вони зазвичай оперативно призначають дату.
 
mariiaа Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга використовує комплексний підхід. Окрім ліків, вона радить змінити раціон, додати фізичну активність і проводить необхідні дослідження. Це дає хороші результати.
 
KoLю4Kа Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
А хтось звертався до гінеколога Колосової Олесі? Теж хочу почути думки.
 
BariJua Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, я була у Колосової. Теж дуже хороша лікарка! Вона дбайливо ставиться до пацієнтів, завжди готова вислухати і запропонувати ефективне лікування.
 
BoLshe_ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
У Колосової також комплексний підхід. Вона акцентує увагу на харчуванні, додає фізичну активність і призначає індивідуальне лікування.
 
Cleopatra Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Складно вибрати! Обидва лікарі звучать як професіонали. Як ви зважилися, до кого звертатися?
 
to4ka Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вибрала Колосову Олесю через її підхід до лікування та відгуки. Але, думаю, Міщенко теж чудовий лікар. Може, варто записатися на консультацію і дізнатися думку обох.
 
Shock-o-lady Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудова ідея! Я теж думаю, що найкраще послухати обох лікарів перед остаточним рішенням. Я на даний момент проконсультувалася з Колосовою О.В. і залишилася задоволена. Залишаю вам її контактний телефон - 0966717563.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікування альгоменореї Одеса відгуки (лікування альгоменореї у Одесі відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: