Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт Одеса (Мануальний терапевт Одеса)
Мануальний терапевт Одеса
ymka Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Допоможіть. Треба хороший мануальний терапевт в Одесі! Обійшла кілька "популярних майстрів" цієї справи, а результату нуль! День-два нормально, потім скручує знову. Не знаю вже до кого звернутися, протрузії в хребті жити не дають.

Останній "мануальний терапевт" сказав, типу: "Качайте м'язи, а те що Вас при цьому скручує, то терпіть!"

Порадьте до кого Ви зверталися, потрібні реальні відгуки. Гроші не питання, потрібно позбутися цих мук!
 
Irishka Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата ymka ()
потрібні реальні відгуки
Мені тут же на форумі, дівчата порадили хорошого фахівця. Молодий хлопець, медик, а не шарлатан. Відходила до нього курс із 10 сеансів, задоволена. Про болі забула. Сказав прийти на курс через 3-6 місяців, щоб болі не повернулися.

Він начебто, як я зрозуміла, масажист і мануальний терапевт. Тепер усім рекомендую його.
Звати Владислав, телефони: 0487010704, 0634877825, 0677844314, 0509935792.
На цьому форумі багато про нього позитивних відгуків.
 
Galina Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата ymka ()
Останній "мануальний терапевт" сказав, типу: "Качайте м'язи, а те що Вас при цьому скручує, то терпіть!"
Супер, звісно 

До речі, Іришці я порекомендувала Владислава, тут же, на форумі. Сама до нього пішла, прочитавши десь відгук, мені дуже сподобався, тепер його всім знайомим рекомендую.

Щодо мануального терапевта, Ви маєте розуміти, що мануальні терапевти часто не займаються лікуванням проблеми спазмів м'язів... Вони "хрустять", коригують хребет, але не більше того! А біль виникає не тільки від защемлень, протрузій тощо, біль може бути спазмами м'язів, які треба знімати.

Якщо Вам мануальний терапевт просто "вправив", але не прибрав спазми м'язів, які лежать поруч, то у Вас будуть болі і зміщення далі...

До болю треба підходити комплексно, не тільки корекція хребта має бути, а ще й має бути розслаблення м'язів, а також їхнє розроблення, для нормального функціонування.

Теж рекомендую Владислава, знаю, що він робить масаж і мануальні прийоми, як мануальний терапевт. Кількох моїх знайомих, у прямому сенсі слова, він поставив на ноги. Так, що рекомендую!
 
ymka Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендації, відгуки! А скажіть, ціна на мануальну терапію і масаж у нього яка? Приблизно, для орієнтиру.
 
lisa Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата ymka ()
ціна на мануальну терапію
Ми у Владислава лікуємося всім форумом. Теж пішла до нього, прочитавши тут відгук. Ціна масажу 50-70 гривень у нього, дуже сподобалася. Таких цін в Одесі на мануальну терапію і масаж не знайти!

Теж була протрузія дисків, болі жахливі, але за 10 сеансів болі минули. Щодо посту Галини, про те, що треба робити не тільки корекцію, а й масаж, для зняття болю, спазмів м'язів і відновлення їх нормального функціонування, теж згодна.

Вас просто ці мануальні терапевти не намагалися лікувати, вони прибирали тільки блокування нервових закінчень, але спазмовані м'язи, зворотно спричиняли болі, порушення рухової функції, внаслідок чого були знову ж таки зміщення хребців. Кажу як людина з медичною освітою!

Так що рекомендую Владислава! Номери телефонів його є вище. До болю в хребті треба підходити комплексно, тож ідіть до нього!

Здоров'я Вам!
 
ymka Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую ще раз за відгуки та рекомендації. Ціни за сеанс у 50-70 гривень дуже хороші!

Я в мануального терапевта Коробейникова Юрія Зіновійовича була на сеансі за 250 гривень, 10 хвилин "вправляв" без масажу і навіть без розігріву. Як бачите Коробейников не допоміг

Звернуся до Владислава, дай Бог допоможе! А то ці мануальні терапевти та інші "костоправи" мені нічим не допомогли, грошей уже море викинула, все на вітер, болі залишилися.
 
Galina Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Звертайтеся і не хвилюйтеся. Допоможе 100%. Як я вже говорила, він багатьом допоміг.

До Владислава не завжди легко записатися, розумієте, що з такою ціною за прийом і золоті руки до нього черга стоїть. Тож може записати трохи пізніше, ніж Ви б хотіли!

А щодо Коробейникова, не знаю, як "фахівець" може робити корекцію, навіть не розігрівшись, - це не правильно!
 
ymka Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну я так і зрозуміла, що у Владислава велика черга, з такою ціною і рекомендаціями. Нічого, почекаю скільки треба, головне щоб допоміг!

До речі, до Коробейникова потрапила без черги, не було її... Чому мене це не насторожило?! У професіонала вона ж має бути... Так, хоч і лікар, але мені він не допоміг, а тільки грошей з мене витягнув... 

Ще раз дякую за рекомендації! Вранці наберу Владислава, дай Бог, допоможе! Усім дякую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт Одеса (Мануальний терапевт Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: