Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психолог » Дитячий нейропсихолог Одеса селище Котовського (Дитячий нейропсихолог Одеса селище Котовського)
Дитячий нейропсихолог Одеса селище Котовського
Zhanna072 Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
Дитячий нейропсихолог Одеса селище Котовського

Доброго дня, пишу тут, хочу дізнатися, де знайти грамотного нейропсихолога дитячого.  Потрібні рекомендації на відмінних лікарів.  Порекомендуйте контакти досвідченого фахівця, використовуючи зі свого досвіду або відгуків близьких і знайомих.
 
Elizabeth Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 166
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас у місті неможливо знайти розумного лікаря. У тому разі співгромадяни порадять звернуся
 
Ростислава Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу з попереднім оратором вступити в полеміку, бачила спеціалістів своєї справи Фендюру Марію Олегівну та Гончарову Тетяну Сергіївну, які 100 відсотків найпрофесійніші в цій медичній класифікації і до них рекомендую приходити на прийом без страху за своє самопочуття.
 
Клава20 Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідували заняття у дитячого нейропсихолога Гончарової Тетяни Сергіївни, не очікували такий хороший результат. Якщо у вас проблеми з дітками, раджу звернутися!
 
Володимира Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 244
Репутація: 0
Статус: Offline
З Гончаровою Тетяною, ми змогли досягти величезних результатів! Дитина бігла на заняття із задоволенням і поверталася в піднесеному настрої. Допомогла знайти підхід у вихованні сина.
 
Барбара789 Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 218
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячні з чоловіком психологу Гончаровій Тетяні Сергіївні за роботу, проведену з нашою донькою, яка абсолютно не чула мене і чоловіка, ніяк не сприймала наші слова! Я дуже рада тому, що ми потрапили з нашою дитиною саме до цього психолога. Дуже раджу!
 
Інеса Повідомлення # 7
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую тямущого підліткового психолога - це Фендюру Марію Олегівну. Пропонує різні підходи до вирішення проблеми. Шкодую тільки, що не звернулася до неї раніше!!!
 
Феодосія Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу підтвердити, що Фендюра Марія Олегівна, фахівець, який може допомогти при важких ситуаціях у підлітків. Хороший професіонал!
 
неля Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте! Поділіться інформацію про цих фахівців?
 
Альберта Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і консультує онлайн через месенджери за телефоном - 0987000260.
 
Хеонія Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 136
Репутація: 0
Статус: Offline
Психолог Фендюра Марія Олегівна, клініка Лікаріум Генуезька ½ , телефон 0635360647.
 
Георгіна Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду написали, що Гончарова Тетяна Сергіївна і Фендюра Марія Олегівна - найграмотніші аси психології в Одесі, знаю з індивідуального досвіду. У цій спеціалізації, крім них, більше немає до кого звернутися.
 
Cristal Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, за відгуки, до найкращих фахівців в Одесі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психолог » Дитячий нейропсихолог Одеса селище Котовського (Дитячий нейропсихолог Одеса селище Котовського)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: