Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса Маршала Говорова (Флеболог Одеса Маршала Говорова)
Флеболог Одеса Маршала Говорова
shevchuk5 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Одеса Маршала Говорова


Здраствуйте, у кого варикозне розширення вен на ногах? У якого флеболога в Одесі ви лікувалися?  З яким результатом і кого порадите?
 
ІринаКазакова Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Упевнено можу порадити Залевського Дмитра Михайловича - чудовий флеболог, грамотний фахівець із золотими руками, який вселяє впевненість у якнайшвидше одужання своїх хворих. Майже місяць минув від дня, як мені зробили операцію з видалення варикозних вен ЕЛВК із чудовим результатом.
 
Антонія Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотіла б порекомендувати флеболога Чайку Михайла. Вдячна йому за проведену лазерну операцію, за чуйне ставлення. Минуло півроку, ніжка в порядку. Лікар протягом цього часу завжди відповідав на запитання, якщо щось турбувало, давав зворотний зв'язок. Дуже рада, що півроку тому мені порадили саме його!
 
Іраіда50 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Словами просто не передати! Коли ходиш, мучишся, не знаєш до якого лікаря звернутися. Слава богу, друг підказав. І не шкодую! З першої хвилини спілкування з Дмитром Михайловичем зрозуміло, що людина у своїй справі ас. Оглянувши вени, все докладно пояснив. Операцію провів шикарно, щоправда, для мене важко назвати операцією, жодного болю чи дискомфорту!
 
Svet1 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені було проведено термооблітерацію ніжки та склеротерапію. Оперував мене лікар Чайка М.А. Лікар чудовий! Добрий, уважний, турботливий! Операція пройшла успішно! Я дуже задоволена!
 
Ісідора Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Рада, що потрапила на прийом саме до Залевського Дмитра Михайловича! Лікар - просто диво! Він завжди відповість на всі запитання. Все детально розповість і пояснить. Я тепер, якщо і піду до флеболога, то тільки до нього! Дмитро Миколайович - професіонал своєї справи!
 
Кора Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
До Михайла Олександровича порадили звернутися знайомі, робив мені операцію з видалення варикозних розширених вен на нозі. Що ж, я задоволений. Професіонал, турботливий, порядний, чуйний лікар.
 
Кирила Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Оперувала у лікаря Залевського обидві ноги з приводу варикозного розширення вен. Професійний, уважний, доброзичливий підхід лікаря мені дуже сподобався.
 
Іпатія Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 174
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Чайка оперував мене за рекомендацією мого знайомого, який лікувався у нього неодноразово. Флебектомія була проведена успішно, уважний і коректний лікар. Я задоволена.  Рекомендую тим, хто ще не знає, до кого звертатися по кваліфіковану допомогу.
 
Kover59 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Залиште, будь ласка, координати цього лікаря.
 
Іпатія Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 174
Репутація: 0
Статус: Offline
Залишаю - флеболог Чайка веде прийом у лікарні №10 на Малиновського, телефон для запису 0976447223.
 
Фіма Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Дайте інформацію про цього лікаря і де він приймає?
 
Ісідора Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Ділюся з вами контактною інформацією - Залевський Дмитро Михайлович працює у 2-му відділенні Медінституту на Пастера 9, особистий телефон 0971039911.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса Маршала Говорова (Флеболог Одеса Маршала Говорова)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: