Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Вертебролог Одеса Київський район (Вертебролог Одеса Київський район)
Вертебролог Одеса Київський район
Яринка Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Вертебролог Одеса Київський район


Давно страждаю на бурсит, шукаю грамотного вертебролога. Можете підказати до кого краще звернутися?
 
Йося Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Звісно ж до Патрашка і Забранського.  Для мене найкращі лікарі. Коли не міг ходити, допомогли.
 
Валерік Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Не раджу ходити до Тагібекової Ф.К., вік уже не той, пора на пенсію, багато разів уже помилялася, ставила неправильні діагнози.
 
Ребекка Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не раджу Бєляєва Анатолія Олександровича, толком пояснити нічого не може. діагнозу свого я так і не дізналася.
 
Локі Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже сподобався Патрашку Катерина! Настільки грамотно все пояснила, що відбувається з моїм організмом, що не залишилося більше запитань. Рекомендую!
 
Дженні Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Патрашку - дуже грамотний і уважний лікар. Допомогла позбутися болю в суглобі, дала рекомендації, призначила лікування. Ще дуже допоміг курс сеансів у Забранського В.В. Буду радити всім тільки цих фахівців!
 
Едік Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися контактні дані Катерини Патрашку?
 
Йося Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Невропатолог-вертебролог Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
Алінка Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть де приймає Забранський В.В. і як до нього записатися?
 
Локі Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Забранський приймає на Б. Хмельницького 49, записатися можна за телефонами - 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792
 
Персія Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій досвід із неврологом Патрашку був просто чудовим. Вона має глибокі знання та досвід у галузі неврології, що одразу ж відчувається при першій зустрічі. Вона провела необхідні обстеження і дала докладне пояснення мого діагнозу. Її рекомендації та приписи виявилися дуже ефективними. Я повністю довіряю її професіоналізму і рекомендую, як надійного невролога.
 
Дженні Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Не можу не поділитися своїм захопленням Забранським В.В. Він не тільки володіє високими знаннями у своїй галузі, а й уміє слухати і розуміти своїх пацієнтів. Я дуже вдячний йому за його професіоналізм і рекомендую його всім, хто шукає надійного вертебролога.
 
Яринка Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім спасибі, тему можна закривати.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Вертебролог Одеса Київський район (Вертебролог Одеса Київський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: