Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невропатологи вертебрологи Одеса (Невропатологи вертебрологи Одеса)
Невропатологи вертебрологи Одеса
люсія Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Невропатологи вертебрологи Одеса


Підкажіть, до якого невропатолога краще звернутися в Одесі, бажано перевіреного і грамотного фахівця.
 
Ейва Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна і Забранський Владислав Володимирович - лікарі, яких я рекомендую своїм друзям, колегам і знайомим з кількох причин: професіоналізм, увага до деталей у процесі постановки діагнозу і призначення лікарських препаратів, високий рівень відповідальності перед пацієнтом.
 
Моніка Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна розв'язала проблему, яку безуспішно лікували інші фахівці - Скоробреха В.З., Курницька С.М., Бєляєв О.О.! Як невролог - взагалі зникаючий вид. Дуже уважний прийом і огляд, грамотне обстеження, нешаблонне лікування, спрямоване не тільки на основну проблему пацієнта, а й таке, що поліпшує загальну якість життя!
 
Вікка Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський В.В. - один із найкращих лікарів. Уважний, обізнаний. Небайдужий, явне бажання допомогти людині. Правильно ставить діагноз. Призначає лікування, яке допомагає. Головні болі відступили.
 
Алана Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Після спостереження та лікування в інших фахівців Табекової Ф.К. та Курницької С.М. поліпшення самопочуття не спостерігалося, навпаки, через посилення болю в спині не могла нормально працювати та спати. Однак, на першому ж прийомі Патрашку Катерина Вікторівна мені призначила комплексне лікування, після якого нарешті стало легше.
 
Мімоса Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
У чоловіка постійно на роботі заклинювало спину, поперек болів постійно. Ми, чесно кажучи, вже не сподівалися позбутися цих пекельних болів, до цього зверталися до Тагібекової Ф.К. та до Бєляєва А.А., а результату не було зовсім, болі майже не зменшувалися.  Порадили Патрашку Катерину Вікторівну і диво сталося, болі припинилися. Відразу видно, що людина любить свою роботу.  Раджу всім - лікар дійсно дуже справжній!
 
петра Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
На даний момент це найкращий невролог, якого ми відвідували. Побільше б таких лікарів. Вона єдина, хто дуже детально і зрозуміло дала відповіді на всі запитання і одразу призначила лікування.
 
Юна Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть контакти Катерини Вікторівни та Владислава Володимировича?
 
Моніка Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Забранський - 0634877825.
Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
Кіма Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячний Забранському В.В. за його компетентність і турботу про моє здоров'я. Він провів усі необхідні дослідження і діагностику, щоб точно визначити мою проблему. Його ясні пояснення допомогли мені зрозуміти мій стан і варіанти лікування. Завдяки його рекомендаціям і лікуванню, я відчув значне поліпшення свого стану. Я настійно рекомендую Владислава Володимировича всім, хто шукає професійного вертебролога.
 
Алана Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна - справжній професіонал у своїй галузі. Її широкі знання і досвід є важливим активом, але що ще більш важливо, вона настільки уважна і турботлива до своїх пацієнтів. Вона ретельно вивчила мою медичну історію і провела комплексне обстеження, щоб встановити діагноз. Завдяки її турботі та ефективному лікуванню, я відчуваю значне поліпшення. Я настійно рекомендую Катерину Вікторівну всім, хто шукає надійного невролога.
 
Керен Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
На рідкість Катерина Вікторівна абсолютно компетентна, грамотна, чітко розповіла про захворювання, дала поради щодо лікування та обстеження! Лікування виявилося ефективним! Вона кваліфікований фахівець, дуже грамотний, відповідальний, уважний і доброзичливий лікар! Рекомендую всім знайомим і колегам!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невропатологи вертебрологи Одеса (Невропатологи вертебрологи Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: