Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Жіночий лікар в Одесі відгуки (Жіночий лікар в Одесі відгуки)
Жіночий лікар в Одесі відгуки
Alisa32 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Жіночий лікар в Одесі відгуки 


Вітаю всіх! Шукаю хорошого жіночого лікаря і була б вдячна за рекомендації. Якщо у вас є досвід з якимось лікарем, розкажіть, будь ласка.
 
Inessa Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Просто не можу не поділитися своїм захопленням від прийомів у Колосової О.В.! Була кілька разів, і щоразу переконуюся, що це саме той лікар, на якого можна покладатися. Грамотний, уважний, і найголовніше - результати лікування вражають!
 
Jodie Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно так само! Уже після першого прийому в Колосової я зрозуміла, що це мій лікар! Вона не тільки професіонал своєї справи, а й створює таку атмосферу, що абсолютно не почуваєшся обмеженою. Рекомендую всім!
 
55Jocelyn Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж пощастило потрапити до Колосової! Вона така уважна і грамотна, що просто немає слів, щоб висловити подяку. Лікар з великої літери!
 
20Маріка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна на всі 100%! У Колосової створюється така атмосфера, що абсолютно не відчуваєш себе обмеженою. І при цьому вона така грамотна! Рекомендую всім, хто шукає справжнього професіонала!
 
JulietКруз Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво, а хто був у Міщенко О.О.? Мені теж потрібен хороший лікар. Кажуть, що вона дуже уважна і професійна.
 
1995Аурика Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, точно! Міщенко О.О. - справжній професіонал! Я в неї була, і не можу не підкреслити її увагу та делікатність. І результати лікування - просто на вищому рівні!
 
Jacqueline Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Міщенко О.О. за порадою подруги, і не можу не висловити подяку за її увагу і професіоналізм. Дуже задоволена результатами!
 
IvyZoe Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, у Міщенко О.О. оперативність - це не просто слово. Вона впоралася з моєю проблемою так швидко й ефективно! Спасибі їй за її професіоналізм!
 
Kimberly34 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Хтось знає, як до них записатися?
 
1995Аурика Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга Опанасівна працює в клініці Лікаріум Генуезька 1/2, телефони 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
55Jocelyn Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна приймає в МКЛ №10, контактний телефон 0966717563.
 
Tamaraа Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася і до Колосової, і до Міщенка. Професіоналізм цих лікарів - вищий клас! Я впевнена, що завдяки їхній лікарській майстерності лікування пройшло чудово. Рекомендую обох!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Жіночий лікар в Одесі відгуки (Жіночий лікар в Одесі відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: