Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікування випадіння органів малого таза Одеса відгуки (Лікування випадіння органів малого таза Одеса відгуки)
Лікування випадіння органів малого таза Одеса відгуки
Caroline Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування випадіння органів малого таза Одеса відгуки 


Добрий день! Хто-небудь лікувався від випадіння органів малого таза в Одесі? До якого гінеколога краще звернутися?
 
Gala37 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Я лікувалася у Гарбузенко Наталії Дмитрівни. Просто золота жінка! Дуже уважна, знає свою справу як ніхто інший. Рекомендую її всім, хто зіткнувся з такою проблемою.
 
поліна35 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хочу порекомендувати Гарбузенко Наталію Дмитрівну. Професіонал своєї справи. Лікувалася у неї, результат вразив!
 
Ніна22 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Гарбузенко Наталія Дмитрівна - толковий лікар. Дуже добра, розуміюча, та й взагалі, золоті руки. Врятувала мене від мук. Дуже рекомендую!80
 
Єрьоміна Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя історія схожа на попередні. Лікувалася у Гарбузенко Наталії Дмитрівни і не натішуся! Такий чуйний лікар, такий професіоналізм - це дійсно цінно.
 
PchelkaMaya Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
А я рекомендую Колосову Олесю Василівну - вона професіонал вищого класу. Лікувалася у неї, щиро вдячна. Нарешті знайшла того, хто допомагає.
 
Amira Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Олеся Василівна Колосова - це не просто лікар, це справжній дар долі. Змогла впоратися з моєю проблемою, за що їй величезне спасибі!
 
1Tamarochka5 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
І я приєднуюся до хороводу вдячних пацієнток Колосової Олесі Василівні. Кращого гінеколога в Одесі я не зустрічала!
 
ЕльзаКров Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Скільки було лікарів, але тільки Олеся Василівна допомогла мені розібратися з моєю проблемою. Дуже рекомендую!
 
Esmeralda Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
А як записатися до цих гінекологів? Де вони приймають?
 
Єрьоміна Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Наталія Дмитрівна Гарбузенко приймає в ЖК № 3 на Старопортофранківській, 67. Телефонуйте і записуйтеся на консультацію +380660081932.
 
Amira Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна приймає в МКЛ № 10. Її контактний телефон - 096-671-75-63.
 
Маріанна Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки порадам з цього форуму я знайшла ідеальних фахівців для своєї проблеми. Дуже задоволена результатом!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікування випадіння органів малого таза Одеса відгуки (Лікування випадіння органів малого таза Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: