Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий акушер гінеколог 7 пологового будинку Одеси (Найкращий акушер гінеколог 7 пологового будинку Одеси)
Найкращий акушер гінеколог 7 пологового будинку Одеси
МарьяКо Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий акушер гінеколог 7 пологового будинку Одеси


Я хочу народжувати в 7-му пологовому будинку, чула, що там найновіше обладнання, тільки не можу поки визначитися з акушером. Можете підкажіте.
 
Гликерія Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Подоляна Олександра Ілліча, дуже хороший акушер, народила в нього без розривів. Можу сміливо його рекомендувати!
 
Stella73 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Ілліч - дуже хороший лікар, уважний! Я залишилася дуже задоволена! За другим тільки до нього !!!!!
 
Nnadezhdaa Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Людина і Лікар з великої літери. Дуже чуйний, уважний, добрий, доступно все розповідає. Під час переймів бачила його - і на душі ставало спокійно. Усім бажаю звертатися тільки до Олександра Ілліча!
 
AidaNikolaychuk Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий лікар, з тих, що я коли-небудь зустрічала. Народжувала у 2018 році в Олександра Ілліча. І ні краплі не пошкодувала, все пройшло ідеально. Доброзичливе і чуйне ставлення з його боку до всіх пацієнтів.
 
Груша Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Ілліч - чудовий лікар, при першій же зустрічі викликає довіру, добре ставиться до породіль, до кожної знаходить підхід. Я дуууже задоволена, якщо коли-небудь наважимося народжувати ще, тільки в нього!!!
 
Дегтярьова Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене троє подруг народжували в Подоляна: 2 за домовленістю, 1 - як із черговим лікарем. усі залишилися задоволені.
 
Lyona56 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Я народжувала в Олександра Ілліча в червні. Робили кесарів розтин.  Усе пройшло чудово. Відмінний фахівець, і людина дуже хороша. Загалом я йому дуже вдячна!
 
Майя1976 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна потрапити до Олександра Ілліча на прийом?
 
Stella73 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Ділюся з вами номером телефону - 0960390029, 0667225294.
 
PchelkaMaya Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар. Бог пологів я б сказала. Усе дуже добре, незважаючи на те, що донька велика була, усе пройшло ідеально.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий акушер гінеколог 7 пологового будинку Одеси (Найкращий акушер гінеколог 7 пологового будинку Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: