Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Відгуки гастроентерологи Одеси (відгуки гастроентерологи у Одесі)
Відгуки гастроентерологи Одеси
Oilo Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки гастроентерологи Одеси


Шукаю рекомендації щодо вибору гастроентеролога в Одесі. Хтось знає лікаря, який піклується про своїх пацієнтів, пропонує індивідуальні рішення і професійно займається діагностикою та лікуванням шлунково-кишкових захворювань?
 
to4ka Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Я відвідувала Залевську І.А. Багато лікарів мені ставили діагноз гастрит і виписували лікування, яке не допомогло. Виявилося - панкреатит. Ірина Олександрівна швидко визначила і призначила ефективне лікування. Рекомендую, думаю і вам вона допоможе.
 
Верлиока Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Я до Чайки ходила. Холецистит. Правильний діагноз, ефективне лікування. Звертайтеся, до того ж вона і кандидат медичних наук.
 
Демонесса Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була виразкова хвороба. Залевська Ірина Олександрівна знайшла причину і призначила лікування. Рекомендую!
 
Лукреция Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячний лікарці Чайці Ганні Олександрівні за її професіоналізм і увагу. Після безлічі візитів до різних лікарів, нарешті, вона визначила правильний діагноз і запропонувала ефективне лікування.
 
Мерьем Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Записалася до Залевської Ірини Олександрівни через проблеми з ГЕРХ. Вона провела всебічне обстеження і запропонувала лікування, яке дало хороші результати.
 
Мина Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікарка Чайка Ганна Олександрівна - справжній фахівець із синдрому подразненого кишківника. Завдяки їй я нарешті знайшла відповідне лікування і почуваюся набагато краще.
 
Гречаночка Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Довгий час страждала від жирового гепатозу печінки, і тільки Ірина Залевська запропонувала мені ефективні методи лікування.
 
НеDosTuPnAyA Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки лікарці Чайці Ганні Олександрівні я дізнався, як правильно керувати синдромом подразненого кишечника. Дуже задоволена результатами лікування!
 
Эва Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво, а як можна записатися до цих фахівців?
 
Гречаночка Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
З Іриною Залевською можете зв'язатися за телефоном 0687958672 і записатися на консультацію.
 
Мерьем Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Ганна Чайка приймає в клініці Лікаріум, контактні телефони клініки для запису на прийом - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
k0шkА Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
У Чайки лікувалася. Дуже задоволена результатами і вам рекомендую.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Відгуки гастроентерологи Одеси (відгуки гастроентерологи у Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: