Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Масаж Одеса вартість (Масаж Одеса вартість)
Масаж Одеса вартість
ЛізаОр Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Масаж Одеса вартість


Мучать болі в спині, хочу піти на масаж. Порадьте до кого піти. Вартість масажу в Одесі завжди висока, а я хочу знайти хорошого фахівця і за невеликі гроші.

Вартість масажу в салоні починається від 200 гривень і вище, масаж у фахівців, які приймають удома, - від 100 в середньому, якщо фахівець виїжджає додому, то ціна сеансу від 150 гривень - у більш-менш нормального фахівця.

У мене, як я дивлюся, грошей вистачає (якщо проходити курс із 10 сеансів - як заведено), то на фахівців, які працюють у себе вдома... Але заковика в тому, що до невідомо до кого ходити не хочу! Потрібні Ваші відгуки, а також рекомендації того чи іншого масажиста. Мене хвилює доступна вартість на масаж, щоб масажист перебував в Одесі, а не в передмісті, а також, щоб він був професіоналом!

Прошу, хто може, порадьте, потрібен хороший, але недорогий масажист!
 
Олена Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
На масаж вартість у салонах краси та медичних центрах на сьогодні від 250 гривень (дешевше не бачила) до 750 гривень. Ціни на масаж такі, що буваєш шокована.

Я потрапила на "тайський масаж" в один із салонів, за рекомендацією родички. Таїц, який робив масаж, мене крутив і говорив: - "Ой, не виходить. Ой не крутиться. Ой не рухається. Погано-погано", і так весь масаж... Після масажу, не дав жодних рекомендацій. Я за це заплатила 650 гривень! Вартість і якість ніяка!

Я шукала, до кого ж звернутися, щоб була нормальна якість і вартість масажу, і мені тут на форумі порекомендували звернутися до масажиста Владислава. Тут кілька людей часто сидять, які у нього лікуються. Я пішла і залишилася задоволена. Молодий хлопець, медик, раніше працював у якомусь медичному центрі, зараз приймає у себе вдома. Робив окрім масажу мені ще й корекцію хребта (мануальна терапія), відновив скрізь рухливість і болі минули... Так це все щастя мені обійшлося в 100 гривень за сеанс. Вартість низька, масажист недорогий, а якість на висоті. Я рекомендую. Якщо Ви захочете, то залишу його номер телефону.
 
ЛізаОр Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Одного разу, через знайомих, потрапила на масаж за 500 гривень, якщо чесно, то відразу ж відчула себе "лохом". Вартість масажу була високою, а робила масаж мені людина, яка явно почала кілька тижнів до цього практикуватися на таких самих "лохах".
Цитата Олена ()
Якщо Ви захочете, то залишу його номер телефону.
Так, буду рада. Начебто чула про нього. Він на Молдованці приймає? Начебто колега з роботи до нього ходила.
 
Олена Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Все вірно. Приймає вдома у себе. Знаходиться він на вулиці Богдана Хмельницького. Чудовий, хоч і молодий фахівець. Раніше в нього вартість сеансу масажу була 50-70 гривень, зараз трохи підняв до 100 гривень. Я і всі мої знайомі, які до нього ходили, задоволені. Він дуже хороший фахівець, а також просто позитивна людина.
Його номери телефонів: 0487010704, 0677844314, 0509935792, 0634877825
 
ЛізаОр Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, це він. Мені колега, яка про нього розповідала, не змогла просто знайти номер телефону. Вона його загубила. Владислав їй дуже допоміг, бачила її і до, і під час, і після лікування. Вартість масажу в нього, як я знаю, завжди була невисокою, а приймає він по людей 10 на день. Спасибі, що дали його номер! Дуже Вам вдячна.
 
Galina Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж знаю його. Чудовий фахівець, хоч і молодий фахівець. Вартість масажу в Одесі 100 гривень, у справжнього медика, а не просто масажиста - це не багато.

Я сама дуже задоволена ним як фахівцем, а також усі, кому я його порекомендувала, задоволені. Знайомому він допоміг зняти болі в попереку, які його мучили все життя. Тож я його теж рекомендую! І вартість не велика і якість масажу чудова.
 
ЛізаОр Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Олена і Галина, спасибі за відгуки та рекомендації. Мені його вже рекомендувала колега з роботи, але номер не знайшла, а тут Ви порадили, і я зрозуміла, що цей той Владислав. Уже записалася до нього на масаж, на післязавтра. До речі, уточнила, вартість масажу в нього не змінилася - 100 гривень за сеанс.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Масаж Одеса вартість (Масаж Одеса вартість)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: