Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Залевська Ірина Одеса відгуки (Залевська Ірина Одеса відгуки)
Залевська Ірина Одеса відгуки
Alyonka Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевська Ірина Одеса відгуки
   


Страждаю на хронічний панкреатит, зараз загострення. Знайомі рекомендують звернутися до Залевської Ірини. Хто лікувався у цього лікаря, висловіть свою думку про неї.
 
Індіра Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго шукала хорошого лікаря. У мене синдром подразненого кишечника з частими рецидивами. Ірина Олександрівна підібрала правильну тактику, схема не складна, але дія не змусила чекати. Ввічлива, уважна! Періодично відвідую її понад два роки, задоволена і вам раджу.
 
Афігея Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася вперше і не пошкодувала! Дуже грамотно все пояснила, поставила діагноз, лікування пішло на користь!
 
Едік Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар - приголомшливий! Розумна, уважна, добра. Розкладе все так, що не залишається питань. Пояснює все. У дослідженнях, призначенні...  Видно, що лікар за покликанням.
 
Ждана Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені довелося з багатьма гастроентерологами зіткнутися і все не те, всі вони не змогли мені допомогти, а ось Ірина Олександрівна чудовий лікар. Допоможе завжди. Якщо шукайте гастроентеролога, то навіть не роздумуйте, йдіть до неї. Кращого лікаря ви не знайдете, повірте, я їх пройшла десятки.
 
Яда Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Протягом 5 років я мучилася жахливо-неприємною болячкою, після перенесеного стресу в житті. Скільки ж я пройшла лікарів не злічити, скільки було витрачено сил і грошей і все даремно... За порадою знайомої я звернулася до Ірини Залевської. Лікарка призначила мені лікування, яке тривало всього 7 днів!  Яке задоволення зустріти такого талановитого й уважного лікаря!
 
Кіма Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороша лікарка. Вислухала, ретельно оглянула. У мене малятко на грудному вигодовуванні, підібрала лікування, яке підходить для мене. Лікування допомогло. Вдячна лікарю.
 
Емка Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Сподобалося уважне вивчення аналізів, ставлення, манера спілкування і великий багаж знань. Все розказано простою зрозумілою мовою. Добра аура у доктора Залевської, вселила надію, що все буде добре.
 
Пелагея Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар, грамотний фахівець! Все доступно пояснює і розповідає! Призначила ефективне лікування! Одужали швидко!
 
Єсенія Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар, мені її порадили як дуже хорошого фахівця. Діагноз визначила правильно, порадила хороші ліки.  Настійно раджу.
 
Беніта Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Залиште, дані про цього лікаря.
 
Афігея Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Олександрівна приймає в клініці Свята Катерина на Малиновського 61. Особистий телефон - 0687958672.
 
Глоріс Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевська Ірина Олександрівна - чудовий лікар! Професіонал своєї справи! Допомогла мені точно поставити непростий діагноз і підібрати найкоректніше й найефективніше лікування.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Залевська Ірина Одеса відгуки (Залевська Ірина Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: