Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний масаж Одеса (Мануальний масаж Одеса)
Мануальний масаж Одеса
Ірен Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальний масаж Одеса

Друзі, є проблема. Болі в спині замучили вже, потрібен хороший фахівець, який робить мануальний масаж в Одесі. Років 5 тому проходила курс масажу і мануальної терапії в одного хорошого лікаря, але зараз він уже не приймає. Нещодавно сходила до двох лікарів, до Коробейникова й Унанова. Результату нуль. Але я так зрозуміла, тому що вони не роблять сам масаж, тільки хрустять і все. 

Порадьте хорошого масажиста і мануального терапевта, який зможе мені допомогти.
 
Odessit Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж шукаю мануальника, який робить не тільки хрускіт, а й робить масаж. Був у кількох мануальних лікарів, похрумтіли, на тиждень-два болі пройшли, потім все заново. Я так розумію, щоб почуватися нормально, треба опрацьовувати і м'язи теж, там же накопичується типу солі та кислота. Так що мені теж підкажіть до кого звернутися.
 
Альона Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
В одного і в іншого була, не сподобалися!

Є хороший фахівець, його мені тут на форумі порекомендували, опрацьовує і масаж, і мануальну терапію курсом із 10-ти сеансів, сама в нього лікувалася і чоловіка водила. Спеціаліст хороший, якщо захочете, залишу його телефони.
 
Ірен Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно, розкажіть про нього. Де приймає? Скільки коштує сеанс? Що робить на сеансі? І звісно залиште його контактні телефони.
 
Альона Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Його звуть Забранський Владислав Володимирович, раніше працював у 10-ій лікарні, уже років зо два приймає у себе вдома в районі Молдованки. Вулиця Богдана Хмельницького, а ось номер не пам'ятаю. Робить масаж хвилин 25-30 і робить мануальну терапію хвилин 20. Прийом коштує 150 гривень. Його номери телефонів: 7010704, 0634877825, 0509935792, 0677844314.
 
Ірен Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за інформацію
 
Galina Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранського Владислава знаю добре, я працюю в 10-ій лікарні, познайомилися коли він теж там працював. Спеціаліст чудовий, справді найкращий у місті. Я до того, як стати його пацієнткою, оббігала все місто. Була у вище зазначених Коробейникова, Унанова, ще була у Борисюка, Березовського... Усі вони не опрацьовують масаж, масаж у них максимум для розігріву, а не лікувальний. Зараз поясню чому.

Правильно написала Ірен:
Цитата Ірен ()
Нещодавно сходила до двох лікарів, до Коробейникова й Унанова. Результату нуль. Але я так зрозуміла, тому що вони не роблять сам масаж, тільки хрустять і все.
 Немає результату тому, що м'язи спазмують і дають больовий ефект, а мануальна терапія вирішує тільки неврологічні проблеми, але не м'язові. Усе дуже просто, масаж потрібен для прокачування кислоти в м'язах, що скупчилася, та зняття спазму, тому просто хрумкіт не допомагає. Кажу як медик.

Так от, потрапила до Забранського ще коли він працював у нас у лікарні, порадили дівчатка з неврології. Пропрацював він зі мною масаж, потім мануальну терапію, а потім різні розтягування. Одразу відчула полегшення болю. Так він мене опрацьовував 10 разів, через день, болі повністю пройшли. Після цього, раз на рік, до нього ходжу на курс масажу і мануальної терапії. Багато моїх знайомих і рідних у нього лікувалися, всі задоволені. Зараз, як написала Альона, він приймає вдома. Пішов із лікарні через низьку зарплату і правильно зробив. Взагалі рекомендую звертатися до нього всім, у кого болить спина.
 
Odessit Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Погуглив про нього в інтернеті, багато позитивних відгуків. Я вже записався до нього на мануальний масаж. Сподіваюся допоможе.
 
Ірен Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вже відходила до Владислава 6 разів, ефект звичайно супер! Дуже задоволена і вдячна Олені та Галині за рекомендацію. Про болі вже навіть забула, працюємо над відновленням повноцінної рухливості хребта, все клас!
 
Odessit Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вже закінчив лікуватися у Владислава і результатом задоволений. Більше не прокидаюся вночі від болю в попереку. Забранський сказав мені, щоб прийшов наступного разу через пів року, від пів року ще 9 місяців і від 9 місяців ще рік. Так і зроблю. Дякую дівчата за рекомендацію, теж фахівцем задоволений.
 
Альона Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірен і Одесит, рада, що змогла вам допомогти! Будьте здорові.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний масаж Одеса (Мануальний масаж Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: