Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Фендюра Марія Олегівна відгуки (Фендюра Марія Олегівна відгуки)
Фендюра Марія Олегівна відгуки
140218132 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Фендюра Марія Олегівна відгуки


Привіт! Шукаю рекомендації щодо підліткового психолога, і я зацікавлений у роботі з Фендюрою Марією Олегівною. Якщо хтось звертався до неї по допомогу, підкажіть, будь ласка, які були ваші враження та результати співпраці!
 
Dora21 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені допомогла Марія Олегівна. У мого сина був перехідний вік, почалася незрозуміла агресія, плюс до всього інтернет-ігри, в яких він висів цілодобово.  Вона допомогла впоратися з агресією. Я дуже задоволена результатом, він став більш розважливим, спокійним, змінилося ставлення до життя. Як фахівець, вона мені дуже сподобалася, знає і розуміє свою роботу.
 
Ds24 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж дуже задоволена Фендюрою Марією Олегівною, вона розуміє суть проблеми і допомагає в ній розібратися, дає слушні поради, що краще зробити в певній ситуації. Єдиний мінус, до неї дуже важко потрапити і тільки за записом, а черга як в Ермітаж
 
Gala37 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, де зараз приймає Марія Олегівна, дуже хочеться потрапити до неї на прийом.
 
Java Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу залишити свій відгук. Мені дуже сподобалася Марія Олегівна, як жінка і як хороший лікар, віртуоз своєї справи... Вона до найдрібніших подробиць намагається знайти причину ситуації, що склалася, і вирішити її в найкращий спосіб.
 
nina75 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вдячна Марії Олегівні за її роботу зі стресом та тривожністю. Вона допомогла моєму підлітку знайти внутрішню рівновагу.
 
Vska25 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя велика подяка Фендюрі Марії Олегівні, що вона допомогла моїй доньці та позбавила її від суїцидних нахилів. Підійшла з розумінням, до всіх наших проблем.
 
cod25 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Олегівна - прекрасний приклад професіоналізму та людяності. Її робота з моїм підлітком виявилася надзвичайно ефективною і корисною.
 
Dod45 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Олегівна - справжня спасителька для підлітків у стресових ситуаціях. Її когнітивно-поведінкова терапія допомогла моєму синові подолати тривожність і депресію, і відновити радість життя.
 
Nira1 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую Марії Олегівні за її професіоналізм і співчуття. Завдяки їй, мій підліток знову почав вірити у себе і уміє ефективно керувати стресом і тривогами.
 
Gaa14 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Чула дуже багато хороших і позитивних відгуків про Фендюру Марію Олегівну, підкажіть як можна потрапити до неї на консультацію? Де вона приймає?
 
Zafa Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Gaa14 ()
Чула дуже багато хороших і позитивних відгуків про Фендюру Марію Олегівну, підкажіть як можна потрапити до неї на консультацію? Де вона приймає?
Марія Олегівна працює в клініці Лікаріум і консультує людей також онлайн. Напишіть їй на мобільний +380635360647, я через нього записувалася.
 
Roh2 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Олегівна - мудра та емпатична психологиня, яка змогла допомогти моїй доньці з проблемами соціальної адаптації. Її підхід базується на розумінні та підтримці, і ми дуже вдячні за це.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Фендюра Марія Олегівна відгуки (Фендюра Марія Олегівна відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: