Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Гастроентеролог Одеса селище Котовського (гастроентеролог Одеса селище Котовського)
Гастроентеролог Одеса селище Котовського
LorikoSant Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Гастроентеролог Одеса селище Котовського


Доброго дня всім! Не можу визначитися з вибором гастроентеролога. Шукаю фахівця, готового провести комплексне обстеження і він мені зможе запропонувати індивідуальний план лікування.
 
Malenkayaа Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт! Звісно, можу порекомендувати двох видатних спеціалістів - Чайку Анну Олександрівну та Залевську Ірину Анатоліївну.
 
BURNА91 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Чайка О.О. - досвідчений гастроентеролог з відмінною репутацією. Вона уважно вислуховує пацієнтів, проводить ретельну діагностику і розробляє індивідуальні плани лікування.
 
Malino4ka Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поділитися своїм захопленням від лікаря Чайки Анни Олександрівни. Нарешті мені правильно поставили діагноз гастриту, і призначене лікування дійсно допомогло.
 
Miss_Brutall Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, я теж звернулася до Чайки Ганни. Вона виявила в мене панкреатит і запропонувала комплекс заходів, який допоміг мені швидко впоратися з цією проблемою.
 
Yetti263 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
А я хочу порекомендувати Залевську І.А., вона також є видатним гастроентерологом. Її методи лікування засновані на сучасних технологіях, і вона забезпечує комплексний підхід до захворювань шлунково-кишкового тракту.
 
Дика_кішка Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевська Ірина Олександрівна - справжній професіонал. Визначила мій холецистит і запропонувала ефективне лікування. Я в захваті від її уваги та турботи.
 
Анабель Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно так само. Записалася до Залевської через гастрит. Вона не тільки поставила правильний діагноз, а й допомогла мені вибрати оптимальний план лікування.
 
Crystal Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевська Ірина допомогла мені впоратися з виразковою хворобою. Її дружелюбність і увага до деталей зробили процес лікування приємним.
 
Bubble_gum Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я можу записатися до Чайки Ганни Олександрівни або Залевської Ірини Олександрівни?
 
Miss_Brutall Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо хочете записатися до Чайки А.А. телефонуйте в клініку Лікаріум і записуйтеся - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Crystal Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Контактний телефон доктора Залевської - 0687958672, телефонуйте і домовляйтеся, дуже розумна лікарка.
 
SolarLife Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за подробиці! Тепер у мене є чітке уявлення. Обов'язково звернуся до одного з них.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Гастроентеролог Одеса селище Котовського (гастроентеролог Одеса селище Котовського)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: