Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий гінеколог Одеси (Найкращий гінеколог Одеси)
Найкращий гінеколог Одеси
Капітоліна Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 178
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий гінеколог Одеси


Дівчата, поділіться враженнями про пологові будинки Одеси? Чи є там нормальні лікарі, акушери, до кого краще йти народжувати?
 
Зіновія Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу рекомендувати Полюлях Оксану Анатоліївну з п'ятого пологового будинку.  Дуже уважне і чуйне ставлення до жінок і малюків! Дуже рекомендую її, як чудового фахівця для ведення вагітності та пологів!
 
Капека Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна - лікар із великої літери. Коли дізналася про свій прекрасний стан, цілеспрямовано прийшла саме до неї, адже 8 років тому вона допомогла народитися моєму молодшому брату. Незважаючи на труднощі, які виникли, інший лікар міг розгубитися, а її вміння орієнтуватися в складній ситуації, професіоналізм і досвід врятували маленьке життя!
 
Владилена Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя вагітність проходить дуже легко завдяки Оксані Анатоліївні, грамотним призначенням. З таким лікарем не страшно. Сміливо можу рекомендувати тим, хто в пошуках свого гінеколога.
 
Ветта Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже рада, що мені порекомендували Подоляна А.І. з сьомого пологового будинку, що народжувала разом із ним, бо сама я не змогла народити і Олександр Ілліч прийняв вчасно важливе рішення екстрено кесарити, швидко все підготували і прооперували. Тепер у нас є здоровий малюк, а в нього здорова мама! Ніколи не знаєш, як усе може обернутися під час пологів, тому для себе ми вибрали найкращого фахівця! І всім рекомендуємо!
 
Ада Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Загалом Олександр Ілліч - це найкращий лікар, якого я взагалі зустрічала за своє життя. У ньому добре все і професіонал, і дуже добра, чуйна ввічлива людина.
 
Оліса Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала у Подоляна Олександра Ілліча, він - справжній професіонал своєї справи. Дії лікаря були чіткими і тактика ведення пологів, вважаю, обрана правильна, завдяки чому я змогла народити сама.
 
Матрона Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, дівчатка, залиште контактну інформацію про акушера Полюлях О.А..
 
Капека Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Акушерка-гінекологиня Полюлях Оксана Анатоліївна, завідувачка 1 акушерського відділення 5го пологового будинку вулиця Маршала Говорова 28, телефон 0973540073.
 
МарьяКо Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене зацікавив акушер Подолян, можете залишити його дані.
 
Оліса Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Акушер-гінеколог Подолян Олександр Ілліч, пологовий будинок №7 просп. Космонавтів, 11б телефон 0960390029, 0667225294
 
Єфросинія Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
На мій погляд, це найграмотніші акушери нашого міста.
 
Капітоліна Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 178
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі всім, що не залишилися осторонь, а відгукнулися на моє запитання.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий гінеколог Одеси (Найкращий гінеколог Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: