Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальник Одеса (Мануальник Одеса)
Мануальник Одеса
Олена Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрібен хороший мануальщик в Одесі, який не буде розводити на гроші, а якісно і толково допоможе одужати! Ціна послуги мануальної терапії не важлива. Важливе саме лікування!

Тільки цікавить не реклама, а відгуки. За рекламою вже в кількох була, крім короткочасного одужання нічого не отримала!

Потрібен мануальник, а не "доктор-лохотрон", побачила таких!
 
Альона Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Олена, У нас на форумі рекламується кілька людей, але порекомендую тобі того, кого мені порекомендували тут же дівчата.

Є молодий хлопець років 25-27, звуть Владислав. Допоміг мені, багатьох наших, із форуму, на ноги поставив. Скрізь тільки позитивні відгуки. Я і моя подруга до нього відходили по 10 сеансів, масаж і вправлення, нам допоміг.

Його номери телефонів: 0487010704, 0634877825, 0677844314, 0509935792

Я тобі рекомендую, спробуй до нього звернутися. Думаю допоможе.
 
Galina Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Альона, Ти трохи не права! Владислав не просто мануальник, він масажист-мануальник.

Олено, Тобі Альона залишила Владислава номер, звернися до нього. Я рекомендую його всім своїм знайомим і друзям. Альона, до речі, про нього від мене дізналася!

Ти незадоволена іншими мануальниками тільки тому, що вони тобі тільки вправляли хребці, а не робили масажу повного, не прибирали спазми м'язів, через що болі залишалися, а за ними відбувалися і зміщення. Я ж правильно кажу?! Тобі ж робили тільки "вправлення", без розігріву м'язів і масажу?!
 
Олена Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Правда, звідки ти знаєш? Усі мануальники, до яких я потрапляла в Одесі, робили тільки "корекцію хребта", але без масажу. Я не знала, що треба прибирати спазми м'язів і розігрівати... Думала, що це не обов'язково, спасибі, що сказали! Тепер буду знати!
 
Galina Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Олена ()
спасибі, що сказали! Тепер буду знати!
Ось ось, тому я і кажу піти Вам до Владислава, він допоможе. Він масажист і мануальник в "одному флаконі", будете радісна і здорова 
Його номери тут Альона писала
Цитата Альона ()
0487010704, 0634877825, 0677844314, 0509935792
А до мануальників, які "вправляють" не розігрівши м'язи навіть, не ходіть! Вони не лікарі, вони шкідники!
 
Олена Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі, за поради та відгуки! Дякую, що підказали, а то ці "шкідники" з мене тільки гроші побрали 

А які у Владислава ціни за сеанс?
 
Galina Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Олена ()
А які у Владислава ціни за сеанс?
Ціни 50-70 гривень за сеанс масажу і мануальної терапії. Ціна у мануальника такого рівня, просто смішна! Але я завжди давала більше, хоча кожен чинить як знає
 
Олена Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Galina, Дякую за рекомендацію і пояснення. Ціна супер. Завтра ж запишуся до нього на прийом! Дякую за допомогу! Дай Вам Бог здоров'я!
 
Lera Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Олено, я теж відвідувала Владислава. Дуже допоміг мені. Не знаю, як там правильно, мануальник чи масажист, але роботу він свою знає і робить на відмінно!

Щодо того, що з цього форуму його багато хто відвідує, це факт! Щонайменше людей 10, з якими я тут спілкувалася, були у нього. Всі раді, що потрапили до нього і не скаржаться. Тож не розкисаєте, а набираєте його і йдіть на прийом. А до "криворуких лікарів" більше не ходіть здоров'я Вам ще знадобиться...
 
Олена Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, що відгукнулися. Завтра йому зателефоную і піду на прийом. Дай Боже, нормальний мануальник, якщо його так рекомендують! Ціна подобається вже 
Додано (27.02.2015, 15:38)
---------------------------------------------
Спасибі всім. Ходжу до нього на масаж, дуже задоволена. Дякую за відгук, відгуки та рекомендації!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальник Одеса (Мануальник Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: