Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Стати на облік у зв'язку з вагітністю Одеса (Стати на облік у зв'язку з вагітністю Одеса)
Стати на облік у зв'язку з вагітністю Одеса
Ярана Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Стати на облік у зв'язку з вагітністю Одеса 


Привіт, дівчата! Може, хто підкаже, де краще стати на облік у зв'язку з вагітністю та якого лікаря вибрати?
 
Фотина Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вже багато років спостерігаюся у Наталії Дмитрівни Гарбузенко. Вона вела мою останню вагітність і я дуже їй за це вдячна. Людина з великим серцем! Я абсолютно була спокійна за своє здоров'я і здоров'я своєї дитинки.
 
Хеонія Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 136
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно, Наталія Дмитрівна - професіонал своєї справи. Я теж у неї спостерігаюся вже кілька років і вона вела мою вагітність. дуже задоволена.
 
Федора Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
А я зверталася до Колосової Олесі Василівни - вона чудовий лікар! Спостерігалася в неї під час вагітності й досі спостерігаюся. Лікар від Бога і фахівець своєї справи.
 
Таяна Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згодна, Колосова Олеся Василівна - справжній професіонал. Уже кілька вагітностей під її уважним наглядом пройшли на ура.
 
Милица Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Гарбузенко Наталія Дмитрівна - лікар від Бога! Завдяки їй моєму синові 2 роки. Вона не стала, як багато хто, відмовляти від вагітності в 40 років, а навпаки, підтримала і підбадьорила.
 
Маїна Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Гарбузенко Наталія Дмитрівна - чудовий лікар. Мене теж вона вела, і я дуже задоволена.
 
Ефімія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
А я вдячна Олесі Василівні Колосовій за ведення моєї вагітності. Є з чим порівняти. У жіночій консультації всі нерви вимотали під час першої вагітності. А в Олесі Василівни все з позитивом, без напруги.
 
андрона Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна, у Олесі Василівни атмосфера завжди спокійна і довірлива. Відчуваєш себе в надійних руках.
 
Ікра Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися до цих гінекологів і де вони приймають?
 
Ефімія Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна приймає в МКЛ № 10, її контактний телефон - 096-671-75-63.
 
Маїна Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
А Наталія Дмитрівна Гарбузенко приймає в ЖК № 3 на Старопортофранківській, 67. Телефонуйте і записуйтеся на консультацію +380660081932.
 
Агапа Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за такі докладні рекомендації! Тепер знаю, до кого звернутися.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Стати на облік у зв'язку з вагітністю Одеса (Стати на облік у зв'язку з вагітністю Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: