Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Чайка Ганна Олександрівна відгуки (Чайка Ганна Олександрівна відгуки)
Чайка Ганна Олександрівна відгуки
Натусінька37 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Ганна Олександрівна відгуки


Привіт, шановні форумчани! У мене виникли проблеми зі шлунком, і я думаю про те, щоб відвідати гастроентеролога. Хтось із вас звертався до Чайки Ганни Олександрівни? Буду вдячний за відгуки та рекомендації. Які ваші враження від прийому в неї? Чи варто звертатися до цього лікаря? Заздалегідь дякую за ваші відповіді!
 
Amelia_Ava Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Бігала по гастроентерологах, різні діагнози, ліки, дієти - жодного результату. Але, слава богу, потрапила до Чайки Ганни Олександрівни і тільки вона змогла мені допомогти!
 
MiaДана Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Ганна Олександрівна прекрасний фахівець. Її призначення та рекомендації завжди ґрунтуються на наукових даних і розумінні індивідуальних особливостей пацієнта.
 
Renata222 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої подяки Ганні Олександрівні Чайці за її професіоналізм і увагу. Вона допомогла мені розібратися з проблемами шлунка, з якими я стикалася багато років.
 
Isla Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна Чайці Ганні Олександрівні за її увагу і професіоналізм. Вона не просто вислухала мої проблеми, а й знайшла справжню причину, яку інші лікарі проґавили.
 
Рената4520 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіоналізм Чайки Анни вражає. Її здатність виявляти приховані причини захворювань робить її лікарем вищої категорії.
 
LucyК Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки рекомендації знайомих я звернулася до Чайки Г.О. Нарешті знайшла лікаря, який не просто ставить правильний діагноз, а й знаходить найкращий шлях до одужання.
 
CharlieК Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Г.О. - справжній професіонал. Її турбота і розуміння допомогли мені пройти через труднощі хвороби. Рекомендую її всім, хто шукає компетентного гастроентеролога.
 
Dylan20 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування у Чайки виявилося ефективним, і я рада, що нарешті знайшла лікаря, якому можу довірити своє здоров'я.
 
Alfie Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво, де вона приймає? У якій клініці?
 
LucyК Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Ганна Олександрівна приймає в клініці Лікаріум на Генуезька 1/2, телефони клініки для запису на прийом - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
IsabellaКа14 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволена прийомом у Чайки Анни Олександрівни. Лікар одразу проявила високий професіоналізм, детально розпитала про мої симптоми. Завдяки їй був правильно встановлений діагноз, який інші лікарі упустили. Лікування під її керівництвом призвело до помітного поліпшення.
 
Lily7895 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
За кілька років боротьби зі шлунковими проблемами я обійшла кілька гастроентерологів, і тільки зустріч із Чайкою Ганною Олександрівною принесла реальні результати. Її компетентність, дружелюбність і розуміння проблем пацієнта вражають. З упевненістю рекомендую цього лікаря.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Чайка Ганна Олександрівна відгуки (Чайка Ганна Олександрівна відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: