Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог терапевт в Одесі відгуки (гінеколог терапевт в Одесі відгуки)
Гінеколог терапевт в Одесі відгуки
Charitina Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог терапевт в Одесі відгуки 


Привіт усім! Я в пошуку терапевта-гінеколога і хотіла б почути ваші думки про таких лікарів. Якщо у вас є фахівець, з яким у вас склалося хороше взаєморозуміння і вам був призначений ефективний курс лікування, поділіться рекомендаціями.
 
Yolka33 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Просто не можу не поділитися своїм захопленням від лікаря Міщенко Ольги Опанасівни! Була в неї на прийомі кілька разів, і щоразу отримую винятково професійне обслуговування. Грамотний, уважний, завжди відповідає на всі запитання. Дуже рада, що знайшла такого лікаря!
 
Артамонова Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Абсолютно згодна! Міщенко Ольга Опанасівна - справжній професіонал своєї справи. Вона не тільки лікар високого класу, а й тактовна, уважна до деталей. Після першого прийому зрозуміла, що більше не піду до інших лікарів.
 
Selma Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже сподобалася атмосфера на прийомі у Міщенка. Ніякого стресу, завжди затишно і комфортно. Одразу видно, що лікар піклується не тільки про здоров'я, а й про психологічний стан пацієнта.
 
Волошина Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Звертаюся до Міщенко вже не перший рік, і щоразу залишаюся задоволеною. Професіоналізм на найвищому рівні, а ще так приємно, що лікарка так відкрито спілкується і дає повну інформацію.
 
Белякова Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
До речі, чула, що Колосова Олеся Василівна теж чудовий фахівець. Хтось був у неї на прийомі?
 
nina75 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, я була у Колосової! Дуже уважна і делікатна лікарка. Завжди тримає в курсі і детально пояснює, що відбувається. Дуже рекомендую!
 
Vska25 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
І мені подобається Колосова! Вона дійсно слухає пацієнта і намагається зробити лікування максимально комфортним. Дуже вдячна їй за оперативне лікування на найвищому рівні!
 
Mariana1989 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж чула про Колосову і хочу записатися!  Хтось знає контактний телефон, поділіться.
 
nina75 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Контактний телефон Олесі Василівни - 0966717563, приймає вона в МКЛ №10.
 
Айнур Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете ще залишити номер Міщенко О.О. і де вона приймає?
 
Волошина Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна приймає в Лікаріумі на Генуезькій 1/2, контактні телефони клініки - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Charitina Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Усі ці відгуки мене переконали! Дякую за корисну інформацію, дівчата!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог терапевт в Одесі відгуки (гінеколог терапевт в Одесі відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: