Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікування порушення менструального циклу в Одесі (лікування порушення менструального циклу в Одесі)
Лікування порушення менструального циклу в Одесі
Machiko Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування порушення менструального циклу в Одесі 


Привіт, дівчата! Хтось стикався з проблемами циклу і знайшов хорошого гінеколога? Мені потрібна консультація з досвідченим фахівцем.
 
jennifer5557 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася до Міщенко Ольги. Її увага до деталей і компетентність у питаннях лікування циклу вразили мене. Результати теж не змусили себе чекати.
 
Mine Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся теж чудовий фахівець! Вона розробила для мене індивідуальний план лікування, враховуючи всі мої особливості. Дуже рекомендую!
 
Magus Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Я ходила до Колосової. Вона запропонувала мені зміни в режимі дня і додавання вітамінів. Плюс вона дуже докладно пояснює всі етапи лікування.
 
Nariko Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були проблеми з циклом, і звернулася до Міщенко. Вона запропонувала комплексний підхід, включно з дієтою і регулярними перевірками.
 
UlasKa Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж зверталася до Міщенко. Дуже сподобалася її терплячість. Вона пояснила мені причини порушень і розповіла, які кроки зробити для відновлення.
 
Sorano Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Я ось у Колосової Олесі була. Дуже пунктуальна й уважна! У мене проблеми з циклом були, а тепер усе в нормі.
 
GiRl15 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
А які методи лікування вам запропонували? Мені цікаво, чи є якісь нестандартні підходи?
 
UlasKa Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга також запропонувала мені зайнятися йогою для поліпшення загального фізичного стану. Допомогло не тільки з циклом, а й із загальним здоров'ям.
 
Sorano Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся врахувала мої емоційні чинники. Рекомендувала практику медитації для зняття стресу. Цикл прийшов у норму після цього.
 
Gongjunim Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
А як можна записатися до Міщенко Ольги або Колосової Олесі? Хтось знає їхні контакти?
 
Nariko Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете зателефонувати в клініку Лікаріум - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87, де Міщенко О.А. працює. Я записувалася через адміністратора.
 
Sorano Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу поділитися контактами Колосової - 0966717563, приймає вона в МКЛ № 10.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікування порушення менструального циклу в Одесі (лікування порушення менструального циклу в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: