Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий гінеколог акушер 5 пологовий будинок Одеса (Найкращий гінеколог акушер 5 пологовий будинок Одеса)
Найкращий гінеколог акушер 5 пологовий будинок Одеса
Bozena Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий гінеколог акушер 5 пологовий будинок Одеса


Дівчата, хто недавно народжував, поділіться своїми враженнями про пологові будинки, порадьте. Ще допоможіть вибрати грамотного акушера, щоб не страшно було за себе і дитину.
 
Мідея Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Bozena ()
Найкращий гінеколог акушер 5 пологовий будинок ОдесаДівчата, хто недавно народжував, поділіться своїми враженнями про пологові будинки, порадьте. Ще допоможіть вибрати грамотного акушера, щоб не страшно було за себе і дитину.
Я своїх двох дітей народила в пологовому будинку №5 у Полюлях Оксани Анатоліївни.  Я вважаю її - найкращою з найкращих! Дякую такому лікарю за талант і компетентність. Лікар від Бога! Потрапивши до неї, будьте впевнені - пологи будуть легкими і щасливими.
 
Люда1980 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий лікар, знає свою справу! Дуже дбайливо ставиться до пацієнтів. Народжувати з такою лікаркою не страшно, робить усе, щоб усі залишилися здоровенькими і живими. Якщо надумаю ще раз народжувати, то тільки в Оксани Анатоліївни!
 
Роуз Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже гуманне ставлення до жінки на пологах. Уважний, акуратний акушер. Жодного разу не нагрубила, навпаки, дуже підтримала емоційно в процесі народження дитини. Приємна в спілкуванні. Високопрофесійна. Рекомендую тільки акушера Полюлях О.А.!
 
Багдана Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене приймав пологи Подолян Олександр Ілліч, народжувала я в 7-му пологовому будинку, дуже компетентний лікар, фахівець своєї справи! Я в захваті від його роботи!  З ним не страшно народжувати! Все пройшло так швидко і легко, що я навіть і не очікувала! Можу сміливо рекомендувати Олександра Ілліча, ґрунтуючись на особистому досвіді.
 
МонаЛіза Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар! Уважний, доброзичливий, грамотний. Лікар від Бога! Дуже йому вдячна! Допоміг моїй принцесі з'явитися на світ за допомогою кесаревого.
 
Каміла145 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Обрала як акушера Подоляна А.І. і не пошкодувала. Людина з великої літери, дуже делікатна, з почуттям гумору, дуже мисляча, вона приймає правильні рішення в складних ситуаціях. Була в нього на КР, усе супер пройшло, швидко, оперативно.
 
РозанаУВ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Девоньки, миленькі, дайте, будь ласка, телефон акушера Полюлях О.А.
 
Люда1980 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте і звертайтеся - 0973540073.
 
Ляда Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені хочеться народжувати в 7-му пологовому будинку, залиште телефон Олександра Ілліча.
 
МонаЛіза Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте, дуже хороший акушер - 0960390029, 0667225294.
 
Феодосія Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Погоджуся з вищеописаними акушерами, краще за них немає в Одесі!
 
Bozena Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна всім, що дали конкретну інформацію.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий гінеколог акушер 5 пологовий будинок Одеса (Найкращий гінеколог акушер 5 пологовий будинок Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: