Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Вертеброневрологи Одеса (Вертеброневрологи Одеса)
Вертеброневрологи Одеса
Яда Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Вертеброневрологи Одеса


Добрий день! Порадьте хорошого лікаря, може в когось схожа проблема була. Виявилася протрузія грудного відділу хребта, остеохондроз і викривлення 2ст.
 
Lilnas Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверніться до Патрашка Катерини Вікторівни, обізнаний фахівець, який підходить комплексно до проблеми і шукає першоджерело. Також можу порадити хорошого вертебролога-мануального терапевта Забранського В.В.
 
Cristal Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, можу підтвердити, доктор Патрашку хороший фахівець, а ось Тагібекова Ф.К. прогледіла у моєї мами перші ознаки інсульту.
 
Alyonka Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Живу я в Котовську, але після піврічного лікування місцевими неврологами, яке не дало жодних результатів, вирішила їхати в Одесу. Прочитала відгуки пацієнтів про цього лікаря і записалася на прийом. Патрашку Катерина Вікторівна дуже уважно підійшла до моєї проблеми, призначила додаткове обстеження, поставила діагноз, призначила лікування.  Стан мій набагато покращився, минули запаморочення, болі в шиї, не скаче тиск, я стала набагато спокійнішою, та й життя стало приємнішим.
 
Yasya Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Ті препарати і курс, який призначає Патрашку Катерина Вікторівна - це мінімум негативних наслідків для мого організму. Результат завжди є, і ремісія тривала. Зверталася до інших лікарів Тяньова Олега та Гек Л. Ю., це називається - відчуй різницю, нічого зрозумілого.
 
Dod45 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна - чудовий лікар!  Провела ефективне лікування спини. Довго шукала хорошого лікаря, за останні роки зверталася до багатьох лікарів - Скоробреха В.З., Фернандес Сергія, але результату не було. Уперше за довгі роки почуваюся відмінно!
 
cv12 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар Забранський! Дійсно лікує і пропонує адекватні методи лікування. Після призначених процедур, відчула себе добре.  До приходу до лікаря не могла ходити і вставати з ліжка без сторонньої допомоги.
 
Roh2 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго шукала хорошого лікаря, який допоміг би вирішити проблему з хребтом. І тільки Патрашку Катерина Вікторівна запропонувала мені саме те, що я шукала - комплексний і якісний підхід у лікуванні хребта. Відчувається високий професіоналізм лікаря, яка не тільки оперативно поставила точний діагноз, а й грамотно підійшла до питання лікування.
 
tangerine11 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть де можна знайти Патрашку Катерину?
 
Dod45 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
klim7 Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати телефон Владислава Володимировича?
 
Alyonka Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
0634877825 - Владислав Володимирович.
 
Maryanna5 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Професійний підхід, знання своєї справи! Протягом ось уже двох років я лікуюся виключно у Патрашку Катерини Вікторівни. Нікому більше не довіряю свою голову і нерви. Шкода, що в Одесі це єдиний гідний лікар-невролог. Таких більше немає.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Вертеброневрологи Одеса (Вертеброневрологи Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: