Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Масаж на дому Одеса (Масаж на дому Одеса)
Масаж на дому Одеса
ТамілаЧка Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Масаж на дому Одеса


Підкажіть, у чоловіка страшні болі в попереку, потрібен масаж на дому в Одесі... До кого порадите звернутися?
Хотілося б побачити відгуки та рекомендації того чи іншого фахівця.
Також потрібен не тільки хороший масажист, а й мануальник, щоб міг "вставити хребці" і т.д...
За рекламою викликати незрозуміло кого не хочу, оскільки масаж - це ж лікувальна процедура, а просто спину м'яти і я можу.
 
Олена Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
ТамілаЧка, Якщо Вам потрібен масаж удома, то я можу Вам порадити масажиста-мануальника, який працює як у себе вдома, так і на виїзді, у пацієнтів вдома.
Пішла до нього після рекомендацій і відгуків на цьому ж форумі, дуже задоволена. У нього лікували хребет майже всі мої рідні. Я, чоловік і моя мати від нього в захопленні. Друга чоловіка, в буквальному сенсі слова, підняв з ліжка, після 2 місяців марного лікування в інших фахівців. Так що рекомендую.
Коли він приймає у себе вдома, то ціна сеансу 100 гривень, коли працює на виїзді, то вартість сеансу 200 гривень.
Масажиста-мануального терапевта звуть Владислав.
Його телефони: 0487010704, 0634877825, 0677844314, 0509935792

Відгуки про нього можете почитати тут http://uaodessa.com/forum/36-2468-1
 
ТамілаЧка Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Олена, Дякую. Відгуки про Владислава почитала в інтернеті, мені все сподобалося. Багато хто його рекомендує.
 
vika Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
ТамілаЧка, Теж хотіла Вам Владислава порекомендувати
Цитата Олена ()
Масажиста-мануального терапевта звуть Владислав.Його телефони: 0487010704, 0634877825, 0677844314, 0509935792

Він багатьом людям допоміг. У мене після звернення до нього і 10 сеансів масажу минули болі, дуже ним задоволена і всім знайомим рекомендую. Тож звертайтеся, допоможе.
До речі, я його не викликала додому, я приїжджала до нього додому на масажі. Ціна 100 гривень - за сеанс я платила йому в нього вдома.
Вартість масажу в нього, до речі, не дуже й дорога, моя подруга викликала масажиста додому з оплатою 800 гривень за один масаж.
 
ТамілаЧка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі, вже викликала для масажу вдома Владислава, за три години пообіцяв приїхати, бо в нього, я так зрозуміла, багато пацієнтів... Як звільниться, приїде.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Масаж на дому Одеса (Масаж на дому Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: