Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Кращі гінекологи акушери 5 пологового будинку Одеса (Кращі гінекологи акушери 5 пологового будинку Одеса)
Кращі гінекологи акушери 5 пологового будинку Одеса
Євпраксія Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Кращі гінекологи акушери 5 пологового будинку Одеса


Дівчата, хто народжував у пологовому будинку №5 поділіться відгуками. До якого акушера краще звернутися? Або може інший пологовий будинок порадите?
 
Марьямна Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала двох дітей у п'ятому пологовому будинку у Полюлях О.А.. Залишилася дуже задоволена і вам рекомендую.
 
Інга Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіонал! Чудовий лікар Оксана Анатоліївна, настільки добра, м'яка і спокійна. Пологи пройшли дуже легко і швидко, без будь-яких проблем, за що я щиро вдячна! Мені пощастило народити саме в неї, я настільки всім задоволена залишилася, що словами не передати! Однозначно рекомендую її як фахівця з великої літери!
 
Маргарита Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Найчуйніший, найуважніший, найкомпетентніший лікар. Дуже рекомендую всім майбутнім мамам, які хочуть відчувати почуття впевненості та спокою за себе і малюка на всіх етапах вагітності та пологів. У мене були треті пологи, є з чим порівняти.
 
Гуляша Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Я народжувала у Полюлях Оксани Анатоліївни. Це були другі пологи, було з чим порівнювати, дуже вдячна їй за професіоналізм, увагу і терпіння. Залишилися тільки позитивні враження. Лікарку рекомендую!
 
Клавдія1993 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б хотіла порекомендувати пологовий будинок №7 і його найкращого акушера Подоляна Олександра Ілліча. Дівчата, якщо зберетеся народжувати в другому пологовому будинку, то тільки до Подоляна не пошкодуєте.
 
Груша Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені пощастило народжувати в Олександра Ілліча двічі! Це була випадковість чи закономірність, не знаю, але сина і доньку допомагав він мені на світ народжувати. Усе своє життя буду згадувати його добрим словом і подумки бажати йому довгих років життя!
 
Флора Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вдячна Подоляну А.І. У 2019 році він врятував життя моїй доньці і мені. Доброта, професіоналізм, чуйність, увага - це все про нього.
 
Любомира Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Приголомшливий лікар. Професіонал з великої літери і дуже порядна і добра людина. 4 роки тому потрапила до нього у важкому стані. Завдяки Олександру Іллічу та його злагодженій команді врятували і мене, і дитину.
 
Майя1976 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете, тут на сайті, написати контактні дані Полюлях О.О. та Подоляна А.І.
 
Флора Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте телефон Подоляна О.І. - 0960390029, 0667225294
 
Марьямна Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
А я даю телефон Оксани Анатоліївни - 097-354-00-73.
 
Євпраксія Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі всім за рекомендації, вже визначилася, у кого буду народжувати.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Кращі гінекологи акушери 5 пологового будинку Одеса (Кращі гінекологи акушери 5 пологового будинку Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: