Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Кращий гінеколог акушер 1 пологовий будинок Одеса (Кращий гінеколог акушер 1 пологовий будинок Одеса)
Кращий гінеколог акушер 1 пологовий будинок Одеса
Артеміда Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Кращий гінеколог акушер 1 пологовий будинок Одеса


Хочеться почути реальні відгуки людей, які народжували в першому пологовому будинку. Такого лікаря ви можете порекомендувати для пологів?
 
Конвалія Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Здраствуйте, я потрапила в перший пологовий будинок по швидкій. Передчасні пологи, відійшли води на 32 тижні, почали намагатися зберегти ще кілька днів вагітність, зупинили пологи, протримали 9 годин і в підсумку екстрено прокесарили, щоб не псувати статистики зі смертності дітей. У підсумку у малюка тривала гіпоксія, син у реанімації і прогнози невтішні. Загубили мені сина. Не можу рекомендувати цей заклад, як хороший.
 
Дульсінея Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала в цьому пологовому будинку, кесарів розтин. Дитина народилася 9 балів, усе було добре, але після виписки з пологового будинку одразу почав сильно боліти животик. Ми думали, що це звичайні коліки і чекали, коли пройдуть, потім здали аналізи і з'ясувалося, що нас заразили в пологовому будинку золотистим стафілококом, кишковою паличкою. Я обдзвонила двох дівчаток, з якими лежала в палаті, і в них та сама проблема! Як так можна? Це ж пологовий будинок!
 
Артеміда Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вже не хочу народжувати в цьому пологовому будинку порадьте, куди ще можна звернутися?
 
Афігея Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу порадити грамотного акушера із сьомого пологового будинку - Подоляна Олександра Ілліча. Я в нього народжувала свою донечку. Йшла на природні пологи, але в мене води не відходили (були зелені) і шийка не відкрилася. Лікар прийняв рішення мене кесарити. Операцію провів професійно.
 
Емка Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Ілліч найкращий лікар і чарівник! Народила з ним за 3 години, без розривів, хоча вага сина була 3600, зріст 52 см, а я сама по собі дрібна.  Усім його раджу.
 
Августина Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Ілліч Подолян допоміг народитися моїй другій дитині. Лікар настільки вселив довіру і розташував до себе, що я навіть злякатися не встигла. А попереду була операція - кесарів розтин. Все пройшло швидко і добре. Він чудовий лікар і чуйна людина.
 
Джулі Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу порадити ще одного грамотного акушера, але вона працює в п'ятому пологовому будинку - це зав. першим пологовим відділенням Полюлях Оксана Анатоліївна. Відмінний лікар, ввічлива, тактовна. Було ЕКС, якби не Оксана Анатоліївна, страшно подумати, що б сталося. Врятувала мене і сина.
 
Гуля Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Кажуть, є лікарі від Бога, так ось, Оксана Анатоліївна - саме такий лікар. Другі пологи КС. Операція пройшла швидко, шов красивий. Ставлення дуже турботливе й уважне. Виконує на 150% свої професійні обов'язки. До неї не страшно піти і на 3 пологи.
 
Августа41 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене пологи були важкі, Оксана Анатоліївна екстрено прийняла рішення, що потрібно провести КР. І все було дуже вчасно! Шов косметичний. Мені дуже пощастило, що я народила у цього лікаря!
 
Фіма Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Моїй дружині скоро народжувати, дайте, будь ласка, контактні телефони цих акушерів.
 
Джулі Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте - Полюлях Оксана Анатоліївна - 097-354-00-73 і обов'язкова звертайтеся, впевнена з таким лікарем все буде добре.
 
Афігея Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Подолян Олександр Ілліч - 0960390029, 0667225294.  З таким акушером нічого не страшно.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Кращий гінеколог акушер 1 пологовий будинок Одеса (Кращий гінеколог акушер 1 пологовий будинок Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: