Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Дитячий дієтолог Одеса Таїрове (Дитячий дієтолог Одеса Таїрове)
Дитячий дієтолог Одеса Таїрове
ІннаЯров Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Дитячий дієтолог Одеса Таїрове


Старша дочка страждає на надмірну вагу, що не пробували, не допомагає. Порадьте хорошого дитячого дієтолога в Одесі на Таїровому. Тільки щоб це був хороший лікар до якого зверталися, а не реклама.
 
Anita77 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Як таких дитячих дієтологів в Одесі немає. Я шукала для себе, дорослої людини, дієтологів знайшла осіб 6 у місті.
 
Оліфер Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми з сином зверталися на Таїрова в клініці Доктор Благо Плюс до лікаря дієтолога-нутриціолога Кузьмінової Катерини Валеріївни. Приймає тільки з аналізами. Допомогла скинути зайву вагу і стабілізувати, щоб не було стрибків і наборів. Харчуємося за її меню, хоча вже давно закінчили курс лікування. Результатами задоволена. Знаю, не з чуток добре підбирає меню нутриціолог Решетник Катерина.
 
Moinomer9111 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата ІннаЯров ()
Старша дочка страждає на надмірну вагу, що не пробували, не допомагає. Порадьте хорошого дитячого дієтолога в Одесі на Таїровому. Тільки щоб це був хороший лікар до якого зверталися, а не реклама.
Теж потрібна дитяча дієтологиня, була в однієї в ІнтоСані, звуть її Дерев'янко Наталія. Дала за фактом загальні рекомендації, без аналізів і досліджень. Шукаю іншого дієтолога.
Цитата Anita77 ()
Як таких дитячих дієтологів в Одесі немає. Я шукала для себе, дорослої людини, дієтологів знайшла осіб 6 у місті.
Так і є. Знайти просто компетентного лікаря велика проблема.
 
Ікорочка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж із дочкою зверталися до Кузьмінової Катерини Валеріївни. Сподобалося, що спочатку аналізи і тільки після них консультація. Дієту як таку не дає, а складає під лікування і звичне харчування, своє меню. Привела доньці вагу в порядок. Хороший і грамотний лікар. Теж рекомендую. А моєму чоловікові нутриціолог Решетник підібрала чудове спортивне меню.
 
ІннаЯров Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть як відбувається лікування, який курс, ціна, місце прийому, а також залиште контактний номер телефону Кузьмінової Катерини Валеріївни.
0636093278 - Решетник Катерина Володимирівна.
 
Афанасія1956 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Перед прийомом ви зв'язується і отримує список аналізів. Вступна консультація коштує 3000 грн, у неї входить: консультація; розбір аналізів (готових); призначення лікування; план харчування на місяць; план тренувань; література з рецептами правильного харчування; рекомендації для правильного способу життя; контроль динаміки раз на два тижні. Лікар дійсно контролює і спостерігає серйозно всі процеси, найголовніше все робити за рекомендацією Катерини Валеріївни.  Заключним етапом буде, консультація по закріпленню отриманих результатів і знань, вартість її - 2000грн, в неї входить- консультація; план харчування на два тижні; рекомендації.
 
Роза456 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна приймає в клініці Доктор Благо Плюс на Дмитра Донського, її номер телефону - 0931536900.
 
Клава20 Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікарка дуже якісно, з повним аналізом ситуації пояснила і мені суть проблеми, що виникла. Жодної зайвої "води", яку можна очікувати від деяких дієтологів. Ми обговорили необхідні аналізи, з урахуванням вікових коректив. Катерина Валеріївна ставила багато запитань, частину яких я навіть не очікувала, але вони реально допомогли створити повну картину проблеми. За результатами я отримала потрібні рекомендації щодо харчування та лікування. Дуже сподобалося, що лікар грамотний, а це найголовніше.
 
Станіслава Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволена результатом! Головне, що я зрозуміла - це те, що чарівної пігулки не існує, хороший результат вийшов через спільні зусилля і лікаря, і мене як пацієнта! Вдячна Катерині Валеріївні, яка змогла до мене достукатися і допомогти!
 
Іветта Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Дієтолог Кузьмінова відразу привернула до себе доброзичливістю й увагою. Цей лікар має знання і розуміння різних сфер здоров'я. Усе пояснює, детально розписує всі рекомендації. На сьогодні вдалося впоратися з проблемою. Раджу звернутися!
 
Alyonka Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
На поточний момент у мене мінус 12 кг, до того ж вони і не думають повертатися, а загальне самопочуття "весняне", тож хочеться і далі працювати над собою!  Все завдяки чудовому дієтологу Кузьміновій Катерині Вікторівні та правильно створеному меню у нутриціолога Решетник!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Дитячий дієтолог Одеса Таїрове (Дитячий дієтолог Одеса Таїрове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: