Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Стати на облік по вагітності в Одесі відгуки (Стати на облік по вагітності в Одесі відгуки)
Стати на облік по вагітності в Одесі відгуки
Сафія Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Стати на облік по вагітності в Одесі відгуки


Привіт, форумчанки! Підкажіть, будь ласка, де краще стати на облік у зв'язку з вагітністю в Одесі? І може хто порадить хорошого лікаря?
 
Снігуронька Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Гарбузенко Наталії Дмитрівни після втрати першої вагітності за рекомендацією знайомої. Тепла, мила і дуже уважна! Провела ретельне обстеження і допомогла підготуватися до наступної вагітності, в якій буквально за руку провела через усі етапи, страхи, обстеження і завжди терпляче й уважно відповідала на всі запитання. Зараз малюкові вже місяць. Чудовий лікар! Якщо доведеться обзавестися другим малюком, то на облік тільки до неї!
 
Мідея Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно, Гарбузенко - чудова лікарка! Я теж зверталася до неї і залишилася дуже задоволена. Вела вагітність у неї. Після 2 втрат на різних термінах довірилася їй. І підсумком стала наша довгоочікувана дочка.
 
Інса Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
А я зверталися до Колосової Олесі Василівни. Вона теж просто чудовий фахівець!  Спостерігаюся у Юлії Василівни, усім рекомендую цього доброго, турботливого і чуйного лікаря! Нічого зайвого, все своєчасно і по справі! Завжди заспокоїть, що дуже важливо для дівчат при надії!
 
Вікка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна, Колосова - справжній професіонал! Дуже приємно, коли лікар такий уважний і турботливий.
 
Мурка Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Гарбузенко Наталія Дмитрівна - лікар із золотим серцем! Чудовий лікар. Вела мою вагітність. Позитивна і дуже приємна. Завжди заспокоїть. Все по ділу і нічого зайвого.
 
іррма Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Олеся Василівна Колосова не просто чудовий фахівець і справжній професіонал, вона прекрасна людина. Завжди оптимістична, підтримує морально. Уважно ставиться до будь-якої проблеми. Кожна зустріч із нею була дуже позитивною, це дуже важливо для вагітних. Вона дуже підтримує своїх пацієнток, намагається попередити серйозні проблеми заздалегідь. Завдяки злагодженій роботі Олесі Василівни мій малюк з'явився на світ з мінімальними проблемами, що було великим дивом у моїй ситуації.
 
Вівея Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж зверталася до Колосової з приводу вагітності. Дуже задоволена її увагою і професіоналізмом. Рекомендую!
 
астра Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна з попередньою думкою. Олеся Колосова - грамотний і делікатний лікар. Не грішить формалізмом, все по суті, але при цьому залишається людяною.
 
Лама Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися до цих лікарів і де вони приймають?
 
Вікка Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна приймає в МКЛ № 10, її контактний телефон - 096-671-75-63.
 
Мідея Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Наталія Дмитрівна Гарбузенко приймає в ЖК № 3 на Старопортофранківській, 67. Телефонуйте і записуйтеся на консультацію +380660081932.
 
Сафія Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за відгуки та рекомендації! Це дійсно дуже цінна інформація.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Стати на облік по вагітності в Одесі відгуки (Стати на облік по вагітності в Одесі відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: