Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гарбузенко Наталія Дмитрівна відгуки (Гарбузенко Наталія Дмитрівна відгуки)
Гарбузенко Наталія Дмитрівна відгуки
Павла789 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Гарбузенко Наталія Дмитрівна відгуки 


Дівчата, у мене вже було три завмерлих вагітностей. Багато хто мені радить з такою проблемою звернутися до Гарбузенко Наталії Дмитрівни, що можете сказати про цього лікаря? Поділіться своїми враженнями та відгуками.
 
Poplavskaya Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Наталя Дмитрівна - перша лікарка за всю мою історію відвідування медустанов, яка знайшла, в чому річ і призначила ефективне лікування. Я спостерігаюся вже кілька місяців, і ефект є. Довіряю цій лікарці і, безумовно, планувати вагітність буду з нею.
 
Клавдія Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Наталія Дмитрівна Гарбузенко - лікар від бога. Завжди доброзичлива, ніколи зайвого не призначить, все тільки у справі. Під час вагітності після кожного УЗД заходила до неї на консультацію, тільки завдяки їй зараз у мене росте прекрасна дочка. Після пологів виникла проблема, знову звернулася до Наталії Дмитрівни, все лікування було призначено грамотно, що після нього про свою проблему я забула.
 
АнжелінаВ Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Наталія Дмитрівна - прекрасний лікар! Лікар від Бога! Усі три свої вагітності вела в неї! Найголовніше, що хочеться відзначити, це високий професіоналізм, ретельні обстеження, адекватне лікування завжди! Ніяких заліковувань і виписування купи різних препаратів, тільки найпотрібніше! Постійно була на зв'язку, це теж дуже цінно! Що найголовніше, під час обстеження УЗД ніколи не лякала якимись різними діагнозами, як багато інших фахівців!
 
Дубровіна Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Гарбузенка підтвердити вагітність - як завжди все грамотно, чітко і по справі! Вагітність із полікістозними яєчниками, ось що значить грамотний лікар!
 
Аніса Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже рекомендую такого чуйного, досвідченого, уважного фахівця. Уже багато разів рекомендувала її і новоспеченим вагітним, і жінкам з якимись серйозними проблемами. Такого досвідченого й уважного фахівця я зустрічаю вперше за багато років.
 
Святослава Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Один з найкращих лікарів! Вдячна їй за першу вагітність, і сподіваюся вдало складеться наступна. Спеціаліст чудовий, зайвого не призначає, дуже уважна! Я задоволена.
 
Маріанна Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний, досвідчений лікар, допомогла багато в чому. Наталя Дмитрівна завжди досконально вникне в суть питання і з притаманним їй почуттям професійного такту зробить все, що б пацієнт, звернувшись до неї, отримав всеохоплюючу і вседостатню допомогу лікаря і людини. Просто рекомендую як досвідченого і висококласного фахівця.
 
1Tamarochka5 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Наталія Дмитрівна - дуже грамотний лікар, порекомендувала її моя знайома. Приїхала до неї з купою проблем, які вона все вилікувала! Тепер своє жіноче здоров'я довіряю тільки їй.
 
Ніна22 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у Наталії Дмитрівни протягом багатьох років. Це справжній професіонал! Уважний лікар, що розвивається, думає, завжди в курсі останніх досягнень медицини. Мало, на жаль, у нашому місті лікарів її рівня.
 
Єрьоміна Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, дайте контакти цього гінеколога?
 
АнжелінаВ Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Єрьоміна, залишаю вам контактний телефон Наталії Дмитрівни - 380660081932.
 
Павла789 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, вдячна всім за відгуки, обов'язково звернуся.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гарбузенко Наталія Дмитрівна відгуки (Гарбузенко Наталія Дмитрівна відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: