Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флебологи на Семінарській Одеса (Флебологи на Семінарській Одеса)
Флебологи на Семінарській Одеса
Poplavskaya Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Флебологи на Семінарській Одеса


Проблеми з венами на ногах, сильно запалилися, ходити важко. Дівчата, хто відвідував флеболога, підкажіть хто найкращий в Одесі?
 
малвіна Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар Залевський Дмитро Михайлович! Допоміг моїй мамі вилікувати ніжки! Дуже раді, що потрапили на прийом саме до цього фахівця, лікар уважний, все докладно пояснює, з ним дуже комфортно спілкуватися! Рекомендую всім!
 
ssofiaa Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочеться порадити лікаря-флеболога Чайку Михайла Олександровича. Він провів детальну консультацію щодо лікування та догляду за моїми ніжками. Побувала у різних фахівців подібного роду, але Михайло Олександрович - професіонал своєї справи! Тепер сама тільки до нього і всім буду рекомендувати тільки його!
 
Горислава Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович - професіонал своєї справи. Зробили склеротерапію, моторошні судинні зірочки, яких було дуже багато, зникли. Рекомендую, у нього золоті руки.
 
Ростислава Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Спочатку обстежилася в іншій клініці, але виникли сумніви стосовно діагнозу і ставлення до пацієнтів. Для заспокоєння душі записалася до прекрасного лікаря Чайки. Дуже хороший лікар, знає свою справу! Провели оперативне лікування ЕВЛК БПВ праворуч, у поєднанні з ехосклерооблітерацією і мікрофлебектомією. У кого є проблеми з венами, всім раджу цього відмінного лікаря!
 
Крючков Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Я обстежився у флеболога Залевського, після отримання результатів аналізів було призначено дату операції. Операція пройшла успішно. Я дуже вдячна моєму лікарю. Це справжній професіонал чуйний і уважний.
 
Альбіна125 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Михайло Олександрович провів мені операцію ЕВЛО. Мій випадок був не з простих, але все пройшло чудово. Я розумію, що якби мені попався інший лікар, результат був би не дуже хороший. А зараз я просто щаслива, що позбулася багаторічної проблеми.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотний, уважний лікар, професіонал своєї справи. Провів успішно оперативне лікування ЕВЛО.
 
Вишенька Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім, у кого є проблеми з венами, раджу доктора Чайку! Золоті руки лікаря творять чудеса (я забула, що таке щоденні ниючі болі в нозі).  Лікар від Бога!
 
СкоттШелбі Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу проконсультуватися з Дмитром Залевським, залиште контактну інформацію.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Надаю вам контактну інформацію - Дмитро Михайлович Залевський приймає у 2-му відділенні Медінституту на Пастера 9, телефони для запису 0971039911.
 
Сухоруков Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
А я шукаю контакти Чайки М.А., дайте будь ласка якщо у вас є?
 
Альбіна125 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю, звертайтеся - флеболог Чайка працює в лікарні на Малиновського, контактний телефон 0976447223.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флебологи на Семінарській Одеса (Флебологи на Семінарській Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: