Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Ангіоневрологи Одеси (Ангіоневрологи Одеси)
Ангіоневрологи Одеси
Болеслава Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Ангіоневрологи Одеси


Друзі-форумчани, потрібна порада! Моя мама зіткнулася з проблемами ангіоневрологічного характеру, і я шукаю досвідченого лікаря в цій галузі. Якщо ви знайомі з хорошим ангіоневрологом, поділіться, будь ласка, рекомендаціями. Заздалегідь дякую!
 
Азарій Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт, усім! Я хотіла б розповісти вам про мій досвід лікування в ангіоневролога Патрашку Катерини Вікторівни. Вона справжній професіонал! Її увага до деталей і турбота про пацієнтів просто вражають. Я почуваюся набагато краще після її лікування.
 
Igor2001 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Азарій, це дуже добре чути. У мене був інший досвід. Я лікувався в ангіоневролога Калюжної Тетяни Євгенівни, і вона також заслуговує на увагу. Вона дала мені чіткий план лікування і завжди була готова відповісти на мої запитання.
 
Myasnikovvva Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Igor2001, у мене теж був досвід з ангіоневрологом Калюжною Тетяною Євгенівною, і я повністю згодна з Вами. Вона така уважна і доброзичлива. Її лікування принесло мені величезне полегшення.
 
Іванка66 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Myasnikovvva, у мене також був позитивний досвід із Патрашкою Катериною Вікторівною. Її діагностика була дуже точною, і лікування дійсно спрацювало. Я щаслива, що звернулася до неї.
 
Nino0o Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що важливо знайти ангіоневролога, який підходить саме вам. У мене був чудовий досвід із Тетяною Калюжною, але це не означає, що вона підходить усім. Важливо слухати своє тіло і обирати лікаря, з яким почуваєшся комфортно.
 
Odesseya12 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Nino0o, згодна з Вами. Мені теж дуже пощастило з Тетяною Калюжною. Її лікування допомогло мені повернутися до нормального життя.
 
Jenny77 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Я був пацієнтом Патрашки Катерини Вікторівни, і хочу сказати, що вона не тільки компетентна лікарка, а й дуже чуйна і розуміюча. Її поради та підтримка були дуже важливими для мене.
 
Mmiillaannaa Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Jenny77, у мене також був позитивний досвід із Патрашкою Катериною Вікторівною. Її діагностика була дуже точною, і лікування дійсно спрацювало. Я щаслива, що звернулася до неї.
 
KoltsunIrina Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Mmiillaannaa, я теж дуже задоволена, що звернулася до Катерини Вікторівни. Її професіоналізм і турбота про пацієнтів дійсно вражають.
 
Marichka8 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна записатися до цих фахівців?
 
Іванка66 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Вікторівна приймає в 1-й поліклініці на Болгарській 38, телефон 0934815955.
 
Odesseya12 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Калюжна Тетяна Євгенівна приймає в клініці Лікаріум на Генуезька 1/2, телефони клініки для запису на прийом - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Ангіоневрологи Одеси (Ангіоневрологи Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: