Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » До кого стати на облік по вагітності Одеса (До кого стати на облік по вагітності Одеса)
До кого стати на облік по вагітності Одеса
Елен Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
До кого стати на облік по вагітності Одеса 


Здраствуйте, дівчатка. Порадьте до кого краще стати на облік по вагітності в Одесі. Цікавлять грамотні лікарі, тому що у мене важкий випадок.
 
Моніка Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Двічі Наталя Дмитрівна Гарбузенко вела мою вагітність - від моменту планування і до самого фіналу, можу сказати тільки те, що як фахівець вона дуже грамотна, як людина - чудова, все розповість і зробить все в найкращому вигляді. Рекомендую!
 
Алана Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна Наталії Дмитрівні за грамотне спостереження і ведення моєї вагітності! Професіонал з великої літери. Спостерігаюся у неї вже понад 5 років, нарікань і питань немає.
 
юджі Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
А я зверталася до Колосової Олесі Василівни - вона чудовий лікар! Спостерігалася в неї під час вагітності й досі спостерігаюся в неї. Лікар від Бога і фахівець своєї справи.
 
Івга Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, згодна, Колосова Олеся Василівна - справжній професіонал. Відмінний лікар! Дуже задоволена. Вела мою вагітність. Щодня дякую Богу і їй за мою дитинку! Усім раджу.
 
Клої Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Гарбузенко Наталія Дмитрівна - на мій погляд найкраща! За весь період вагітності жодного разу не було грубого слова. Все чітко і по справі. Вона мені дуже сподобалася. За другим тільки до неї!
 
Роуз Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна Олесі Василівні Колосовій за ведення моєї вагітності. Все з позитивом, без напруги. Встала на облік після невдалої завмерлої вагітності і анітрохи не пошкодувала.
 
Еліс Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися до цих лікарів і де вони приймають?
 
Клої Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Приймає Наталія Дмитрівна Гарбузенко в ЖК № 3 на Старопортофранківській, 67. Телефонуйте і записуйтеся на консультацію +380660081932.
 
Роуз Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна приймає в МКЛ № 10, її контактний телефон - 096-671-75-63.
 
Ейва Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі всім за такі хороші рекомендації! Я впевнена, що зможу вибрати відповідного лікаря для себе.
 
Елен Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж дякую за інформацію! Дуже важливо мати хорошого фахівця в такий важливий момент.
 
Ізабо Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна, вибір лікаря - це ключовий момент під час вагітності. Завдяки вашим відгукам, тепер я знаю, до кого звернутися.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » До кого стати на облік по вагітності Одеса (До кого стати на облік по вагітності Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: