Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий гінеколог 5 пологового будинку Одеси (Найкращий гінеколог 5 пологового будинку Одеси)
Найкращий гінеколог 5 пологового будинку Одеси
Шура1990 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий гінеколог 5 пологового будинку Одеси


Дівчата, хто народжував у п'ятому пологовому будинку, кого можете порадити з хороших акушерів? Також цікавлять акушери і з інших пологових будинків.
 
Inga1983 Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
На мій погляд із грамотних у п'ятому пологовому будинку тільки Полюлях Оксана Анатоліївна, її я можу сміливо рекомендувати.
 
Наталія Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Таких уважних лікарів, на жаль, на даний час зустрінеш рідко, але Оксана Анатоліївна показала свою тактовність, ввічливість і професіоналізм! Одним словом - чудовий лікар! Народжувала в неї першу дитину. Усе пройшло на найвищому рівні. Пологи пройшли просто чудово і всі страхи, які були, просто пішли!
 
Barbara0 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна дуже досвідчений лікар, який знає свою справу! Мої пологи були досить складними. Як підсумок: заплутана дитина в пуповині, зелені води і екстрене кесарів розтин. Оксана Анатоліївна зробила все, щоб мій малюк з'явився на світ здоровим!
 
Настасья Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже сподобалося народжувати в Оксани Анатоліївни. Так склалося, що спочатку у мене був укладений контракт з іншим лікарем, але за збігом обставин я народжувала у Оксани Анатоліївни, і шалено цьому рада. Пологи пройшли відмінно і легко. Лікар дуже тактовна, весь час підбадьорювала і підказувала, що потрібно робити. Я народила вдень, а ввечері вже забула, що народжувала. Пологами і ставленням залишилася задоволена. Усім своїм подругам буду рекомендувати цього лікаря.
 
Розалія70 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Особливо комфортно з такою лікаркою, як Полюлях Оксана було під час пологів. Це саме той підхід, який потрібен будь-якій жінці в такий непростий момент.
 
Кая Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені хочеться порекомендувати дуже професійного акушера з другого пологового будинку - Подоляна Олександра Ілліча. Відмінний фахівець своєї справи! Лікар вищого класу! Приймав у мене пологи, все пройшло на висоті! Побільше світу таких лікарів!
 
Нісса Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
14 травня 2022 р. у мене народилася донька! Завдяки Олександру Іллічу мої перші пологи пройшли ідеально! Донька народилася здорова, моє відновлення проходить гладко. Рекомендую!
 
Радмила Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Другі пологи, багато страхів після перших. Але з Олександром Іллічем я зрозуміла, що пологи це прекрасно. Я відчула величезне задоволення від процесу. Турботливий і уважний. А головне - завжди на позитиві, що допомагає відволіктися і приймати все тільки з посмішкою.
 
Anni1 Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 203
Репутація: 0
Статус: Offline
Це були мої другі пологи, і це просто захват. Все пройшло ідеально, а шви Олександра Ілліча після КР - це окремий вид мистецтва.
 
Парасковія Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, дайте контакти цих акушерів, буду визначатися, у кого народжувати.
 
Радмила Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Подолян Олександр Ілліч, працює в 7-му пологовому будинку на Космонавтів 11Б, телефон 0960390029, 0667225294
 
Розалія70 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Полюлях Оксана Анатоліївна, приймає в 1-му акушерським відділенням 5го пологового будинку на Маршала Говорова 28, телефон 0973540073.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий гінеколог 5 пологового будинку Одеси (Найкращий гінеколог 5 пологового будинку Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: