Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікування випадіння органів малого таза в Одесі (Лікування випадіння органів малого таза в Одесі)
Лікування випадіння органів малого таза в Одесі
Шура1990 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування випадіння органів малого таза в Одесі 


Привіт усім! У мене виникла проблема з випаданням органів малого таза, і я хочу звернутися до хорошого фахівця в Одесі. Може хтось порадить хорошого гінеколога, який спеціалізується на цьому? Заздалегідь дякую за поради!
 
Харитина Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Гарбузенко Наталія Дмитрівна - чудовий вибір для лікування випадіння органів малого таза. Професіонал своєї справи, знає, як допомогти пацієнтам. Дуже рекомендую!
 
Флоренція Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно! Гарбузенко Наталія Дмитрівна - це справжній професіонал. Проходила в неї лікування, результат перевершив очікування. Рекомендую всім!
 
Елеонора6 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б хотіла порекомендувати Колосову Олесю Василівну. Вона допомогла мені впоратися з проблемою випадіння органів малого таза. Дуже професійний лікар!
 
Єва25 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згодна! Колосова Олеся Василівна - найкращий лікар, до якого мені доводилося звертатися. Рекомендую всім, хто шукає кваліфіковану допомогу.
 
Севастьяна Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Здраствуйте, розкажіть, як можна записатися до цих лікарів?
 
Флоренція Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Для запису до Наталії Дмитрівни Гарбузенко телефонуйте за номером +380660081932. Вона приймає в ЖК № 3 на Старопортофранківській, 67.
 
Елеонора6 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Для запису до Колосової Олесі Василівни, телефонуйте за номером 096-671-75-63. Вона приймає в МКЛ № 10. Бажаю успішного лікування!
 
Святослава Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу висловити подяку цьому форуму за рекомендації! Завдяки вам я знайшла чудових фахівців, які допомогли мені впоратися з проблемою.
 
Горбунова Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до позитивних відгуків про Гарбузенко Наталію Дмитрівну. Вона справді чудовий фахівець. Рекомендую всім!
 
Наталія Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу висловити подяку всім, хто поділився інформацією про гінекологів. Це дійсно цінно! Дякую вам за підтримку і допомогу.
 
Настасья Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Тільки Гарбузенко Н.Д. змогла вирішити мою проблему. Призначає конкретне лікування, сама проводить необхідні процедури. Нічого зайвого не призначає. Дуже приємно з нею спілкуватися, завжди доброзичливе ставлення. Ходжу до неї вже два роки для періодичних оглядів.
 
Розалія70 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар Колосова О.В.! Проводить якісну діагностику і правильне лікування. Дуже раджу!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікування випадіння органів малого таза в Одесі (Лікування випадіння органів малого таза в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: