Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Найкращий мануальний терапевт Одеса (Найкращий мануальний терапевт Одеса)
Найкращий мануальний терапевт Одеса
Лорик Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий мануальний терапевт Одеса

Порадьте найкращого мануального терапевта в Одесі! Потрібен справжній професіонал, який дійсно лікує.
У мене дві міжхребцеві грижі, які заробила ще в молодості, раніше болі були не сильні, зараз же мене "скручує" від будь-яких навантажень або навіть від нервів. Зверталася вже до кількох мануальних терапевтів, але результату, на жаль, немає, тільки невелике ослаблення болю і все...
Деякі мануальні терапевти забороняли мені масаж, але після масажу мені ставало легше. Також мені один лікар-мануальний терапевт сказав качати м'язи спини, для вироблення корсета, але це призвело до ще більшого посилення болю.
Залишайте свої відгуки та рекомендації, про фахівців. Потрібно вибрати найкращого мануального терапевта, який не буде тягнути гроші, а буде реально лікувати!
 
ymka Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Лорик ()
У мене дві міжхребцеві грижі, які заробила ще в молодості, раніше болі були не сильні, зараз же мене "скручує" від будь-яких навантажень або навіть від нервів
У мене теж раніше таке було, знаю, що Ви відчуваєте.
Цитата Лорик ()
Також мені один лікар-мануальний терапевт сказав качати м'язи спини, для вироблення корсета, але це призвело до ще більшого посилення болю.
Я навіть знаю, хто це Вам сказав Він усім це говорить. Дуже поганий фахівець, хоч і бере по 250 гривень за сеанс. Хрумтить 10 хвилин без прогріву й масажу. Не ходіть більше до нього...
Цитата Лорик ()
Залишайте свої відгуки та рекомендації, про фахівців. Потрібно вибрати найкращого мануального терапевта, який не буде тягнути гроші, а буде реально лікувати!
Я на цьому ж форумі теж попросила мені порадити найкращого мануального терапевта в Одесі. Я ним дуже задоволена, бере не багато. Раніше сеанс коштував у нього 50-70 гривень, тепер коштує 100 гривень. Приймає людей у себе вдома, на вулиці Богдана Хмельницького, раніше працював у салоні, в центрі міста.
Він медик, молодий, але дуже грамотний. Я до нього багато поміняла лікарів-мануальних терапевтів, тож уже розбираюся "в їхньому браті". Він робить як і масаж, так і мануальну терапію, а також зі мною використовував процедури лікувальної фізкультури. Прийом триває по годині. Я проходила до нього 10 сеансів, через день. Дуже задоволена. Про болі в спині забула взагалі. Мануальний терапевт, який мене лікував, сказав, що через 3 місяці і через 9 місяців курс лікування треба повторити, щоб болю не було.

Якщо хочете, я Вам дам номер телефону цього масажиста мануального терапевта. До нього звертаються щодо лікування хребта майже всі часті відвідувачі цього форуму.
 
Лорик Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата ymka ()
Я навіть знаю, хто це Вам сказав Він усім це говорить. Дуже поганий фахівець, хоч і бере по 250 гривень за сеанс. Хрумтить 10 хвилин без прогріву й масажу. Не ходіть більше до нього...
Так, знаєте, значить теж були в нього.
Цитата ymka ()
Якщо хочете, я Вам дам номер телефону цього масажиста мануального терапевта. До нього звертаються щодо лікування хребта майже всі часті відвідувачі цього форуму.
Звичайно. Ви так розрекомендували його. Дайте, будь ласка, його номер.
 
ymka Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Лорик ()
Звичайно. Ви так розрекомендували його. Дайте, будь ласка, його номер.
Я вважаю, що він найкращий мануальний терапевт в Одесі - це точно!
Звуть його Владислав, ось телефони: 0487010704, 0634877825, 0677844314, 0509935792

Звертайтеся. Він багатьох людей на ноги поставив і всі мої знайомі, які в нього були теж дуже ним задоволені.
 
Лорик Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата ymka ()
Я вважаю, що він найкращий мануальний терапевт в Одесі - це точно!Звуть його Владислав, ось телефони: 0487010704, 0634877825, 0677844314, 0509935792

Звертайтеся. Він багатьох людей на ноги поставив і всі мої знайомі, які в нього були теж дуже ним задоволені.
Дякую. Прочитала про нього відгуки в інтернеті, багато людей його рекомендують, як найкращого мануального терапевта і масажиста в місті.

Уже зателефонувала Владиславу, завтра до нього піду. Ще раз дякую за рекомендацію.
 
Galina Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Лорик ()
Прочитала про нього відгуки в інтернеті, багато людей його рекомендують, як найкращого мануального терапевта і масажиста в місті.
Від себе можу додати, що Владислава багато хто знає. Я в нього теж лікувалася і майже всі мої друзі та рідні. Він усім моїм подобається і як мануальний терапевт, і як масажист, і як людина. Він дуже багато людей поставив на ноги, у буквальному сенсі піднімав людей лежачих. Мій друг сім'ї все життя мучився з болями в попереку, так Владислав йому в перший же сеанс зняв болі... Людина забула, що таке жити з болем і дуже мені вдячна, що я її познайомила з Владиславом.

Тож можете не хвилюватися, він дійсно найкращий мануальний терапевт в Одесі.
 
ymka Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Лорик ()
Уже зателефонувала Владиславу, завтра до нього піду. Ще раз дякую за рекомендацію.
Рада, що змогла Вам допомогти! Будьте здорові!
 
Лорик Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
І Умці, і Галині спасибі за рекомендації та відгуки. Буду лікуватися 

Тему можна закривати. Питання вирішено.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Найкращий мануальний терапевт Одеса (Найкращий мануальний терапевт Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: