Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса Семінарська (Флеболог Одеса Семінарська)
Флеболог Одеса Семінарська
Breezz Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Одеса Семінарська


Добрий вечір! Дівчата, порадьте, будь ласка, відмінного флеболога в Одесі, куди можна звернутися з проблемою варикозу. Може хто звертався до хірургів-флебологів, може хто видаляв вени або зірочки, дайте пораду.
 
Caroline Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу порадити флеболога Чайку М.А. Звернулася з проблемою варикозу, лікар порадив ендовенозну лазерну коагуляцію. Провели операцію, все пройшло добре, швидко й ефективно.
 
Cyba Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже пощастило, що я звернулася саме до Чайка Михайла. Лікар запропонував мені лазерну коагуляцію, я погодилася (не відразу, звичайно ж). І анітрохи не пошкодувала. Операція пройшла успішно. Михайло Олександрович професіонал своєї справи. Дуже рада, що прийшла саме до нього.
 
Bogddd Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу порекомендувати ще одного талановитого флеболога - Залевського Дмитра Михайловича. Звернулася до лікаря з варикозним розширенням вен, тромбофлебітом. Підсумок - лазерна коагуляція, місяць у панчохах і я рада бачити свої ноги без виноградної лози. Якщо буде знову така недуга, то тільки до лікаря Залевського.
 
Zolotareva Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
До Михайла Олександровича потрапила за рекомендацією, залишилася повністю задоволена: докладна консультація, операція з видалення вен, лазерна і склеротерапія.  Рада, що тепер у мене свій флеболог, якого готова рекомендувати 100%.
 
Zhorikk Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернулася з діагнозом посттромботичний синдром правої нижньої кінцівки. Після призначеного лікування перестала відчувати біль і важкість у ногах, зникли набряки. Продовжую подальші призначення. Дуже вдячна Дмитру Михайловичу за його професіоналізм і результати лікування.
 
Zhanna072 Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Михайло Олександрович - приємний ввічливий лікар, справу свою знає. Досить ємко інформує про діагноз і про проведені процедури. Вміє працювати з пацієнтами. Розкаже все від і до
 
Valentina7 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Кілька років чоловік мучився варикозом, звернулися до Залевського Д.М. Після обстеження лікар видалив чоловікові вени в 3 місцях на нозі, після операції ЕВЛК минули болі, результатами дуже задоволені!
 
7Popova6 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувся до Чайки М.О. близько 2 років тому - стали набрякати ноги. Перевірка показала необхідність операції. Зробили флебектомію. Ось уже 2 роки як жодних проблем!
 
1Jonny Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже зацікавили ці флебологи, залиште їхні дані.
 
Valentina7 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Передаю вам контактну інформацію - Залевський Дмитро приймає в Медині на Пастера 9, контактний телефон 0971039911.
 
7Popova6 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Ділюся з вами даними - флеболог Чайка веде прийом у лікарні на Малиновського, телефони для запису 0976447223.
 
Breezz Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі всім за відгуки, тему можна закривати.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса Семінарська (Флеболог Одеса Семінарська)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: