Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Відгуки гастроентеролог Одеса (Відгуки гастроентеролог у Одесі)
Відгуки гастроентеролог Одеса
MUMMY Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки гастроентеролог Одеса


Друзі, потрібен ваш досвід! Шукаю гастроентеролога, який спеціалізується на лікуванні синдрому подразненого кишечника. Хтось стикався з лікарем, чиї рекомендації дійсно допомогли впоратися з цією проблемою?
 
Cleopatra Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу порекомендувати тямущого гастроентеролога - Чайку Ганну Олександрівну, вона єдина з багатьох визначила точний діагноз мого холециститу. Лікування було ефективним, і я почуваюся набагато краще.
 
Leon4a Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Виразкова хвороба була моїм кошмаром, доки я не звернулася до Чайки Ганни Олександрівни. Вона розробила індивідуальний план лікування. Дуже задоволена результатами!
 
MISHELЧиkА Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
А я позбулася довготривалого закрепу, завдяки рекомендаціям Чайки Ганни Олександрівни. Вона не тільки призначила ефективне лікування, а й дала поради щодо зміни способу життя.
 
Raia Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Ганна Олександрівна підходить до лікування жирового гепатозу печінки з повною відповідальністю. Її компетентність і увага до деталей заслуговують найвищих похвал і рекомендацій.
 
Monka Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Синдром подразненого кишківника був моїм невід'ємним супутником, поки я не потрапила до Залевської Ірини Олександрівни, це ще один тямущий лікар у нас в Одесі. Її рекомендації та призначені препарати допомогли впоратися з хворобою!
 
musichka Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевська Ірина Олександрівна - лікар, якому можна довіряти. Вона не тільки виявила мої проблеми, пов'язані з гастритом, а й розробила план лікування, який дав хороші результати!
 
Gelyash Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволений результатами лікування під керівництвом Залевської Ірини Олександрівни. Її професіоналізм і увага до деталей зробили процес одужання комфортнішим.
 
ROLA Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Залевській Ірині Олександрівні я зміг перемогти холецистит. Її професіоналізм і турбота про пацієнта заслуговують на найтепліші слова і рекомендації.
 
nagul Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, залиште координати цих фахівців.
 
Cleopatra Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Ганна Олександрівна приймає в клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2, телефони 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Gelyash Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевська Ірина Олександрівна приймає в клініці Свята Катерина на Маршала Малиновського, 61, телефон - 0687958672.
 
ZJIO Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за інформацію, обов'язково скористаюся.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Відгуки гастроентеролог Одеса (Відгуки гастроентеролог у Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: