Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Дерматолог Одеса Черемушки (Дерматолог Одеса Черемушки)
Дерматолог Одеса Черемушки
Ілена Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Дерматолог Одеса Черемушки


У мене питання, хто куди вже записувався? Мені потрібен дерматолог нормальний, а то недавно якийсь висип з'явився на шкірі, чи то алергія, чи то ще щось. Порадьте, будь ласка!
 
Іраіда50 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася з вугровою хворобою до Дмитренко Алли Михайлівни. Лікування було підібрано дуже грамотно. Залишилася задоволена.
 
Павлина Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий дерматолог і приємна людина! Мені сподобалося, що вона не поспішала з висновками, а провела обстеження шкіри, призначила аналізи і детально все пояснила. Мене все влаштувало, у нас було хороше взаєморозуміння. Вона на хорошому рівні провела первинний огляд, все розповіла, пояснила, відповіла на всі запитання, які мене цікавили. Я дуже задоволена фахівцем і ні краплі не шкодую про прийом.
 
Шура1990 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Я задоволена, що відвідала цього фахівця. Прийом пройшов із користю для мене. Лікарка вислухала мої скарги, оглянула шкіру, поставила свої запитання. Алла Михайлівна пояснила, якою це може бути шкірною проблемою. Лікар призначила мені здати кілька аналізів, щоб переконатися в правильності діагнозу. Вона багато чого пояснила, розповіла простими словами і дала мені рекомендації. Також призначила перші лікувальні засоби.  Я налаштована лікуватися у Дмитренка до переможного і привести свою шкіру до ладу.
 
Ада Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
До лікарки Дмитренко я звертаюся не вперше - знаю Аллу Михайлівну з липня цього року. Мене все влаштовує і головне, як я вважаю, що по моїй проблемі є позитивний результат!
 
Сніжанка Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Вважаю її професіоналом свого напрямку. Завжди пояснює "зрозумілою" мені мовою, приємно розмовляти. Вона - фахівець, який слухає і з турботою ставиться до своїх пацієнтів.
 
Віринея Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Правильно поставлений діагноз - це запорука майбутнього здоров'я пацієнта, тому я звертаюся тільки до компетентних лікарів. Після відвідин дерматолога Дмитренко залишилася дуже задоволена компетентністю і доброзичливістю лікаря. Було грамотно призначено лікування, і я вже відчуваю і бачу величезний прогрес.
 
Флоріана Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата. підкажіть, де приймає Алла Михайлівна?
 
Сніжанка Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Алла Михайлівна приймає в клініці "Про Медікал Гарант" на Обсерваторному провулку, 2/6.
 
Елеонора6 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Записуватися на прийом обов'язково чи можна відразу під'їхати?
 
Шура1990 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Алла Михайлівна приймає тільки за записом, записатися можна за телефоном - 0679049003
 
Ілена Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна за відгуки!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Дерматолог Одеса Черемушки (Дерматолог Одеса Черемушки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: