Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психолог » Гончарова Тетяна Сергіївна відгуки (Гончарова Тетяна Сергіївна відгуки)
Гончарова Тетяна Сергіївна відгуки
Ада Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Гончарова Тетяна Сергіївна відгуки
 


Здраствуйте! Цікавить ваша думка про психолога Гончарову Тетяну Сергіївну. Мені її дуже рекомендують, хочу звернутися до неї зі своїми жіночими проблемами. На ваш погляд, чи варто до неї звертатися? Порадьте, будь ласка.
 
Майя1976 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернутися по допомогу до Тетяни мене змусили панічні атаки, почуття тривоги, яке енергетично мене виснажувало і заганяло в депресію. Зараз Тетяна допомагає мені розібратися в цьому, вчить розпізнавати й усвідомлювати свої емоції, оскільки раніше для мене емоційний світ був закритий. Допомагає знайти в собі відповіді на важливі життєві питання. Мені дуже подобається професійний підхід, швидке знаходження причини панічних атак. Загалом, раджу!
 
Оліса Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Лише кілька онлайн-консультацій з Тетяною Сергіївною, і я почала по-новому дивитися на ситуації, що хвилюють мене, у своєму житті. Вона чудовий психолог, психотерапевт і людина, з якою легко і приємно працювати. Вона допомагає мені вирости, пізнати себе краще.
 
Барбара789 Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 218
Репутація: 0
Статус: Offline
Зустріч з Тетяною Сергіївною перевернула повністю моє життя, до спілкування з нею я жила понуро, нудно і дуже важко, мені все здавалося складним, була сильна тривожність і панічні атаки, з першої зустрічі почали відбуватися дива, я щаслива, що доля мене привела до неї. Для мене вона - чарівниця!
 
Ліліана Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячна Тетяні за все, що вона робить! Дуже професійно, чуйно і делікатно допомагає самостійно ухвалити рішення; побачити приховане, проаналізувати там, де думала, що вже все давно придумали; і допомагає перемкнутися і розслабитися, де думати більше не треба. Вона допомагає мені розвиватися як особистість, як професіонал. Це робить моє життя щасливішим!
 
Найда Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Результат відчула з першої онлайн-консультації. Зверталася з багатьох хвилюючих мене питань, і результатом задоволена. Дуже уважна і душевна людина. Усім знайомим рекомендую, коли виникає потреба допомоги фахівця.
 
Ветта Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до Тетяни Сергіївни з проблемами, пов'язаними здебільшого з низькою самооцінкою, і такими, що здавалися мені нерозв'язними. До цього читала багато розумних книжок, розуміла, як правильно, але не могла застосувати знання до власного життя. Тетяна Сергіївна допомогла мені розібратися в собі, у стосунках із сім'єю та близькими, розвинути впевненість. Дуже задоволена результатами! Дуже важлива професійна допомога та об'єктивний погляд на ситуацію.
 
galla44 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна Тетяні Сергіївні, що допомогли поглянути на багато ситуацій під іншим кутом, пізнати себе краще і навести лад у голові.
 
Alexxandra Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Повернувся інтерес до життя і з'явилася мотивація розвиватися далі, Вдячна Тетяні Сергіївні за чудові консультації.
 
Stella73 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Низка негараздів зробили мене нервовою і дратівливою. Завдяки індивідуальним сеансам і підтримці Тетяни Сергіївни, мені вдалося розібратися в складній життєвій ситуації, і не наробити безглуздих помилок, про які потім би шкодувала. Раджу. звертатися.
 
KoltsunIrina Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Здраствуйте, підкажіть, як можна записатися до Тетяни Сергіївни?
 
Ліліана Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна працювала в приватному "Центрі сімейного здоров'я", у зв'язку з подіями в країні виїхала за кордон і зараз консультує тільки онлайн за номером телефону - 0987000260.
 
Ада Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за відгуки!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психолог » Гончарова Тетяна Сергіївна відгуки (Гончарова Тетяна Сергіївна відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: