Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флебологи на Обсерваторному провулку Одеса (Флебологи на Обсерваторному провулку Одеса)
Флебологи на Обсерваторному провулку Одеса
Аграфена Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Флебологи на Обсерваторному провулку Одеса


Добрий день! Ніхто не звертався до флеболога в Одесі? Може порадите лікаря? Виникла гостра потреба звернутися. Буду вдячна за відгуки про конкретного лікаря.
 
Кіра20 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Залевський Д.М. - просто лікар своєї справи. Зробила операцію на дві ноги і просто в захваті. Ніякої зайвої інформації, все досить зрозуміло пояснив. Дуже рада, що порекомендували саме до нього.  Хороший лікар. Прям рекомендую.
 
Maryanna55 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вдячний Чайці Михайлу Олександровичу за якісно проведене лікування. Лікував варикоз на нозі. Все було зроблено акуратно, без найменших слідів. Результатом задоволений. Ставлення лікаря до пацієнта прекрасне. Усе ясно і детально пояснив, показав. На всі запитання з легкістю відповів. Дуже радий, що потрапив саме до цього лікаря. Усім раджу.
 
Спиридон Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Залевського Д.М. усім, хто сумнівається. Процедура практично безболісна, ні крові, ні синців, ні втрати працездатності. На другий день після проведення операції на роботі просто літала на своїх нових ногах. Забула, що таке судоми, набряки, болі.
 
АнжелінаВ Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар, фахівець із великої літери. Усім раджу звертатися до Михайла Олександровича Чайки. Ставлення до пацієнтів на відмінно, максимум уваги.
 
Листик Повідомлення # 6
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 174
Репутація: 0
Статус: Offline
Не міг уже ходити через трофічні виразки, Дмитро Михайлович поставив на ноги.  Усім раджу звертатися до Д.М. Залевського.
 
Elmira9832 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже професійний лікар, відчуття після прийому вкрай позитивні. Операцію зробив просто ідеально (навіть синців не залишилося). Підхід до пацієнта турботливий і уважний. Болю не відчув жодного, працює швидко і якісно. Усім рекомендую Чайку М.О.
 
Клавдія Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
У травні місяці чоловікові провели ЕВЛК вен нижніх кінцівок. Дуже задоволені результатом після операції. До операції чоловік страждав від болю у венах, втоми ніг. Зараз усе чудово, скарг немає, ноги очистилися від шишок. Дуже рекомендуємо нашого лікаря Залевського Дмитра Михайловича.
 
Аркадія Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені було зроблено операцію на венах нижніх кінцівок. У мене вже була стадія формування трофічної виразки, біль дуже турбував, особливо перед негодою. Зараз усе позаду, біль відступив. Я дуже задоволена результатом і хочу порекомендувати Чайку М.А., він великий лікар.
 
Авдєєв Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Дізнався на цьому сайті, що в Одесі є хороший флеболог Чайка М.А., дайте його контакти.
 
Elmira9832 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Ділюся з вами інформацією - Чайка Михайло приймає в лікарні на Малиновського, контактний телефон 0976447223.
 
Ed1k Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені можна контакти Залевського Дмитра Михайловича?
 
Клавдія Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Надаю вам інформацію - Залевський Дмитро Михайлович веде прийом у 2-му відділенні Медінституту на Пастера 9, особистий телефон 0971039911.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флебологи на Обсерваторному провулку Одеса (Флебологи на Обсерваторному провулку Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: