Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Стати на облік по вагітності Одеса відгуки (Стати на облік по вагітності Одеса відгуки)
Стати на облік по вагітності Одеса відгуки
Хриса Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Стати на облік по вагітності Одеса відгуки


Доброго дня, дівчата! Скажіть, будь ласка, де краще стати на облік у зв'язку з вагітністю і чи можете порекомендувати хорошого лікаря? Потрібен досвідчений фахівець, на якого можна покластися.
 
стева Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже багато років звертаюся до Наталії Дмитрівни Гарбузенко. Вона веде вагітність відмінно! Дуже доброзичлива лікарка з величезним досвідом. Можу сміливо рекомендувати!
 
Симонна Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж тільки за Гарбузенко Наталію Дмитрівну! Вона не тільки професіонал, а й дуже турботливий лікар. Я почувалася в безпеці під її наглядом протягом усієї вагітності.
 
рита Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
А я стояла на обліку по вагітності у Олесі Василівни Колосової. Дуже задоволена! Вона чудовий фахівець, завжди тримає руку на пульсі і підтримує.
 
Офелія Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую, Колосова Олеся Василівна - справжній професіонал! Спостерігала у мене вагітність. Гарна, доброзичлива атмосфера плюс професійний підхід, більшого й не побажаєш.
 
неля Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже другу вагітність веду у Гарбузенко Наталії Дмитрівни і можу з упевненістю сказати, що вона професіонал своєї справи. Завдяки їй у мене зараз чудовий синочок. Рекомендую всім!
 
Мері Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Стояла у Колосової Олесі на обліку по вагітності. Це чудовий лікар, людина, приємна жінка! Допоможе, підкаже, підтримає! Усім рекомендую!
 
Мімоса Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячна Гарбузенко Н.Д. за професіоналізм і моральну підтримку у веденні моєї вагітності. У найскладніші моменти завжди підтримувала і вселяла впевненість, що все буде добре. Так і вийшло, синочок росте і радує нас!
 
Мартаа Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Олеся Колосова - чудовий лікар, дуже чуйна, грамотна! Спостерігаюся у неї вже з другою вагітністю. Дуже їй вдячна!
 
Мекаела Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Я наразі стою на обліку у Наталії Дмитрівни Гарбузенко, дуже хороший фахівець, і як людина дуже приємна. Не пошкодувала, що пішла саме до неї.
 
люсія Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, поділіться контактними даними цих лікарів?
 
Мімоса Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Я записалася до Гарбузенко Наталії Дмитрівни в ЖК № 3 на Старопортофранківській, 67, її контактний телефон - 0660081932.
 
Офелія Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна приймає в МКЛ № 10, контактний телефон - 096-671-75-63. Записуйтеся, не пошкодуєте!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Стати на облік по вагітності Одеса відгуки (Стати на облік по вагітності Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: