Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий гінеколог акушер 1 пологового будинку Одеси (Найкращий гінеколог акушер 1 пологового будинку Одеси)
Найкращий гінеколог акушер 1 пологового будинку Одеси
Біна Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий гінеколог акушер 1 пологового будинку Одеси


Багато чула і хорошого і поганого про перший пологовий будинок Одеси. Ґрунтуючись на особистому досвіді, можете порекомендувати цей пологовий будинок для благополучних пологів. Також розкажіть про акушерів, хто в кого народжував.
 
Керен Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
За показаннями не госпіталізують, вагітності особливо не зберігають. Не раджу ніколи бути в цьому жахливому пологовому будинку, і тим більше стояти там на обліку - угроблять і не помітять навіть!
 
бренда Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка! Це були мої перші пологи і ніякому не побажаю такого. Під час пологів зробили мене винуватою, а все тому, що в мене не було родової діяльності. Лікар застосувала вакуум, а кесарів розтин не зробила, бо, за її словами, були зайняті були операційні! Це якийсь жах! Малюк ще 2 тижні під крапельницями лежав, і слава Богу, що все добре! Але нікому не раджу, дівчатка, не йдіть народжувати в цей пологовий будинок.
 
Івона Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, перший пологовий будинок краще обходити стороною, а який можете порекомендувати і до якого акушера краще звернутися?
 
Береслава Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала з Полюлях Оксаною Анатоліївною в п'ятому пологовому будинку свою 3-тю дитину - природні пологи. Оскільки 3-и, то стрімкі, все обійшлося без епідуралки, без розривів і надрізів, при тому, що син виявився вагою 4.300. Дивовижний лікар! Дуже уважна, турботлива, людяна, при цьому компетентна, відповідає на всі запитання аргументовано. Одразу викликає довіру до себе як до людини і як до професіонала. Оскільки народжую втретє, є з чим порівняти.
 
Власта Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Виключно позитивні емоції! Оксана Анатоліївна просто зачарувала своєю увагою і турботою. Лежала перед плановим КС під її чуйним наглядом... Вона своєчасно виявила проблему і допомогла її вирішити без шкоди для малюка. Вона дійсно чудовий фахівець і найкращий лікар!
 
гражина Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Було планове КР. Операцію провела Полюлях О.А.. Дуже вдячна! Золоті руки. Дуже добра жінка, спілкуючись до неї, ви будите впевнені в позитивному результаті.
 
Алінка Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала у вересні 2022 року в Подоляна Олександра Ілліча в сьомому пологовому будинку. Дуже задоволена пологами! Лікар просто професіонал. Пологи були стрімкі. Відмінний, чуйний і уважний. Побільше б таких лікарів!
 
Сафіна Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар, дуже вдячна йому за сина! Народила без проблем, без розривів і ускладнень, хоча була велика ймовірність їх появи. Лікар дуже уважний, акуратний, турботливий. Був поруч майже весь час, не відходив від мене, заспокоював, пояснював як поводитися. Лікар від Бога, спасибі йому за людське ставлення, згадую його з великою теплотою і вдячністю і Вам рекомендую!
 
Малта Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже чудовий лікар, вдячна йому за допомогу під час пологів, завдяки йому з'явився мій синочок, побільше б таких хороших людей. Дівчата, раджу народжувати в Олександра Ілліча.
 
Вілора Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, у вас залишилися контакти цих лікарів? Напишіть тут на сайті.
 
гражина Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, залишився - Полюлях Оксана Анатоліївна - 097-354-00-73.
 
Сафіна Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте - Акушер-гінеколог Подолян Олександр Ілліч - 0960390029, 0667225294.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий гінеколог акушер 1 пологового будинку Одеси (Найкращий гінеколог акушер 1 пологового будинку Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: