Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Левіна Людмила Миколаївна відгуки (Левіна Людмила Миколаївна відгуки)
Левіна Людмила Миколаївна відгуки
Люся45 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Левіна Людмила Миколаївна відгуки


Добрий день форумчани! Хочеться розпитати Вас про сімейного лікаря Левіну Людмилу Миколаївну. Хороший це лікар? Чи варто з нею укладати договір? Подобається Вам лікування у неї? Ви всі задоволені?
 
Кая Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікуватися не люблю, але доводиться.  Людмила Миколаївна - професіонал своєї справи. Бувала в різних сімейних лікарів. Більше ні до кого не ходжу, крім доктора Левіної, вона найкраща! Рекомендую!
 
Еллі Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважний лікар, професіонал своєї справи! Звертаючись по допомогу, завжди знаєш, що потрапила в надійні руки. Побільше б таких лікарів!
 
Агата Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна насамперед професіонал, дуже обізнаний лікар! Завжди терпляча і доброзичлива. Призначає лікування, яке допомагає.  Рекомендую до неї звернутися!
 
Кирюха Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважний лікар, приймає пацієнтів завжди добре, з посмішкою. Заходячи в кабінет до Людмили Миколаївни - я завжди знаю, що мені допоможуть. Хворію рідко, але якщо доводиться звертатися до неї, то впевнений, що не дарма. Препарати призначає хороші.  Радий, що є такий лікар!
 
Зірка Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Левіна - дуже хороший фахівець, завжди уважна до пацієнтів, вся моя сім'я у неї спостерігається! Ми дуже задоволені і раді, що спостерігаємося у неї! Я часто зверталася по допомогу, часто застудні захворювання, також хронічні болячки, призначає ефективне лікування! Завжди піде назустріч, докладно все пояснює і простою мовою!
 
Циля Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудова, компетентна сімейна лікарка, дуже рекомендую, оскільки тільки вона змогла з'ясувати, в чому полягає моя проблема.
 
Яда Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вже не перший рік звертаюся до Людмили Левіної. Мені дуже подобається її сумлінний підхід до справи, професіоналізм і чуйне ставлення до своїх пацієнтів. Лікар призначає дійсно ефективні та грамотні ліки, які обов'язково допоможуть.
 
Листик Повідомлення # 9
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 174
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікуємося разом із чоловіком. Людмила Миколаївна - грамотний лікар: поставлені попередні діагнози підтвердилися аналізами та обстеженням. Лікування було підібрано індивідуально і з урахуванням можливих протипоказань. Дуже рекомендую!
 
КсеніяЯ Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на прийомі у сімейного лікаря Левіної Л.М. Дуже уважний і чуйний лікар. Такий лікар відразу викликає довіру. Усім рекомендую звертатися до неї по допомогу!
 
Розочка Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 254
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, як можна потрапити на прийом до сімейного лікаря Левіної?
 
Еллі Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Запишіться в клініку Лікаріум, ось телефони - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Тонька Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороша лікарка однозначно. Вона реально "вникає" в проблему пацієнта. І намагається надати практичну допомогу.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Левіна Людмила Миколаївна відгуки (Левіна Людмила Миколаївна відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: