Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Ангіоневролог Одеса відгуки (ангіоневролог у Одесы відгуки)
Ангіоневролог Одеса відгуки
Ельдар Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Ангіоневролог Одеса відгуки


Здрастуйте, форумчани! Я шукаю ангіоневролога, який може допомогти з лікуванням головного болю, пов'язаного із судинами. Якщо хтось із вас стикався з подібними проблемами і знає хорошого лікаря, підкажіть, будь ласка.
 
Рузвельт Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно я звернулася до ангіоневролога Тетяни Калюжної, і можу сказати, що вона дивовижний лікар. Її увага до деталей і турбота про пацієнтів просто вражають.
 
ЕльзаКров Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Рузвельт, я з тобою абсолютно згоден. Калюжна Тетяна Євгенівна - це винятковий професіонал. Я завдяки їй зміг побороти мігрені.
 
Leopard Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були проблеми з головними болями, і звернулася саме до Тетяни Калюжної. Вона допомогла мені визначити їхні причини та запропонувала ефективне лікування.
 
Tapclat Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Як здорово чути такі відгуки про Калюжну Тетяну! Вона і мені дуже допомогла з ангіоневрологічними проблемами. Я раджу звертатися саме до неї.
 
Max_6 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж лікувалася у Тетяни Калюжної, і її професіоналізм мене вразив. Вона завжди готова допомогти і підтримати.
 
Hatalahbek Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудово чути такі позитивні відгуки. Однак, хотів би дізнатися, чи є у когось досвід звернення до ангіоневролога Катерини Вікторівни Патрашку?
 
Barchop Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Hatalahbek, я зверталася до Патрашки Катерини Вікторівни. Вона теж чудовий фахівець. Вона допомогла мені із судинними проблемами, і я дуже їй вдячна.
 
Дикон Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Це цікаво. А які були ваші враження від роботи з Патрашкою Катериною Вікторівною? І як можна до неї записатися?
 
1Tamarochka5 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була проблема з периферичною артеріальною хворобою, і Катерина Вікторівна запропонувала комплексне лікування, воно виявилося дуже ефективним.
 Катерина Вікторівна приймає в поліклініці на Болгарській, зв'язатися з нею можете за номером телефону - 0934815955.
 
Людвіг Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, хто знає контакти Тетяни Калюжної, поділіться, будь ласка.
 
Tapclat Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо хочете потрапити на прийом до Тетяни Євгенівни, записуйтеся в клініку Лікаріум за телефонами - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
ФомаІванов Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі всім за відгуки! Вибір ангіоневролога - важливий крок, і такі рекомендації допоможуть мені прийняти правильне рішення.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Ангіоневролог Одеса відгуки (ангіоневролог у Одесы відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: