Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Костоправ Одеса (Костоправ Одеса)
Костоправ Одеса
Альона Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Прошу порекомендувати, потрібен хороший костоправ в Одесі!

Пройшла вже кілька криворуких "фахівців". Болі в хребті тільки посилилися. Потрібен найкращий у місті. Одеса чомусь "дрібнувата" на фахівців, які можуть вилікувати.

До речі, перший такий "мануальний терапевт" і догробив мене, банками "витягнув" мені хребець.
 
Galina Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Альона, Я вже в сусідній гілці форуму рекомендувала масажиста-костоправа. У нас багато дівчаток і хлопців з форуму до нього ходили, всі задоволені!

Скажу по собі, цей костоправ поставив мене на ноги після травми хребта. Після цього я його рекомендую всім знайомим.

Як на мене, він найкращий костоправ у місті. Звати Владислав.
Його номери телефонів: 0487010704, 0634877825, 0677844314, 0509935792
 
lisa Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Альона, теж рекомендую Владислава. Його мені Галя порекомендувала, зараз проходжу в нього курс масажу. Як фахівцем, я ним дуже задоволена.

Як костоправ-масажист він чудовий. Руки дуже ніжні й водночас сильні. Я довго по Одесі шукала такого фахівця! До речі, він хоч і молодий хлопець (25-27 років), але за освітою медик, а не шахрай самоучка.
 
Альона Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, спасибі за рекомендацію. А ціни які в нього? Я ходила за 200 гривень у середньому, в інших.
 
Irishka Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Альона, теж Влада рекомендую. Ходила на масажі до нього, мені він дуже сподобався. Медик, чуйний, руки золоті, сам робить масла для масажу. Я ним задоволена і рекомендую його.

Як костоправ, мені теж сподобався. Вправив мені хребець у поперековому відділі, які ніхто не міг вправити.

Ціна була сеансу 50-70 гривень. Я платила 70 за загальний масаж і мануальну терапію.
 
Альона Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі всім! Звернуся... Подивилася, його в інтернеті багато рекомендують на різних форумах Одеси. Видно, що багато задоволених ним людей, а значить він хороший костоправ!
Ціна сеансу дуже навіть хороша.
Ще раз дякую!
 
Galina Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Та ні за що smile  Лікуйтеся!

Дивіться, до нього не завжди легко потрапити, знаю, що треба попередньо записуватися...
 
Альона Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендації, сьогодні відвідала його. Мені дуже Владислав сподобався. Чудовий костоправ, дуже задоволена! Ціна в 70 гривень взагалі обрадувала, в Одесі таких немає smile  За ці гроші зробив мені і масаж, і вправлення!

Ще раз дякую, за рекомендації!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Костоправ Одеса (Костоправ Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: