Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Хороший ангіоневролог Одеса (хороший ангіоневролог в Одесі)
Хороший ангіоневролог Одеса
Ліліана Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший ангіоневролог Одеса


Шановні форумчани, я шукаю ангіоневролога з досвідом і хорошими відгуками. Якщо у вас є інформація про лікаря, здатного допомогти з проблемами ангіоневрології, поділіться, будь ласка.
 
Maryanna55 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Я нещодавно лікувалася в ангіоневролога Патрашку Катерини Вікторівни, і можу сказати, що вона просто чарівниця! Допомогла мені впоратися з мігренню.
 
Береслава Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Погоджуся з Maryanna55, Патрашка Катерина Вікторівна - справжній професіонал. Вона так уважно вислухала мої проблеми і підібрала індивідуальне лікування.
 
Індіра1996 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
А ось я нещодавно була в ангіоневролога Калюжної Тетяни Євгенівни. Вона теж чудовий фахівець! Рекомендую її всім.
 
Дульсінея Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене проблеми з кровообігом, і Тетяна Євгенівна мені дуже допомогла. Її методи лікування дійсно ефективні.
 
Сафія Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені, навпаки, Патрашка Катерина Вікторівна підійшла більше. Вона мені призначила лікувальний курс, і я відчув себе набагато краще.
 
gorgia67 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
І я у Патрашки Катерини Вікторівни лікувалася. Вона так добре пояснює, що відбувається в організмі, що я тепер розумію свої проблеми краще.
 
Ds24 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
А Калюжна Тетяна Євгенівна - це просто справжній ангел-охоронець для мого серця. Я їй дуже вдячний.
 
mirra Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Чесно кажучи, важко вибрати між ними. Обидві лікарки - професіонали своєї справи.
 
Nira1 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте! Я хочу записатися на консультацію до ангіоневролога, але не знаю, як це зробити. Могли б ви розповісти, як це відбувається?
 
Ds24 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте в клініку Лікаріум - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87 і записуйтеся на прийом до Калюжної Т. Є.
 
Сафія Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Патрашку працює в першій поліклініці на Болгарській 38, її особистий телефон - 0934815955.
 
Camilla1992 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, я згоден, що у нас є щастя мати двох таких чудових ангіоневрологів у нашому місті. Обирайте того, хто вам ближчий за особистими уподобаннями, і ви не пошкодуєте.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Хороший ангіоневролог Одеса (хороший ангіоневролог в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: