Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Ендокринологи Одеса відгуки (Ендокринологи Одеса відгуки)
Ендокринологи Одеса відгуки
Barbara0 Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Ендокринологи Одеса відгуки


Доброго часу доби всім! Підкажіть, будь ласка, де можна в Одесі знайти хорошого ендокринолога? Платний прийом вітається, краще буде якщо, це приватна клініка.
 
дила Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Раджу Догонову Марію Володимирівну! Вона допомогли мені впоратися з діабетом, утримувати цукор на рівні 6-6,5 - велике щастя для мене. Перед цим протягом року цукор був на рівні 10-11. До різних ендокринологів за 10 років ходила так і не допомогли.
 
Іванка66 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважний, обізнаний лікар. Комплексний підхід і відмінний аналіз загалом проблем у пацієнта, з урахуванням усіх особливостей.  Найкращі рекомендації Марії Володимирівні.
 
Зіновія Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар Догонова! Дуже грамотний фахівець. До проблеми поставилася з розумінням і підійшла до її вирішення з великим професіоналізмом. Лікарка дуже уважна, обізнана, компетентна, з нею приємно спілкуватися. Дійсно, хороший лікар, побільше б таких.
 
Odesseya12 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна підходить до проблеми пацієнта грамотно, вникаючи в суть питання. Побільше б таких лікарів, і хвороби лікувалися б ефективніше.
 
Igor2001 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у Марії Володимирівни вже не перший рік, чудова лікарка, завжди прийде на допомогу, розв'язала мою проблему, яку багато хто не бачив або просто не міг розв'язати її.
 
Клеопатра Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасна, уважна, грамотна лікарка - Догонова Марія! Лікуюся в неї, завжди дає розумні поради та рекомендації.  Я раджу її відвідати.
 
Леонтія78 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігалася в дільничній поліклініці 2 роки, але результату лікування не було. Завдяки Догоновій М.В. було підібрано комплект ліків, що дають змогу істотно поліпшити стан мого здоров'я.
 
Alexxandra Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна чудовий лікар, професіонал яких, на жаль, небагато. Вона постійно вдосконалює свої знання і по справжньому любить справу, якій служить.
 
sunset24 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Перебуваю на лікуванні в Марії Володимирівни. Можу сказати тільки хороше. Аналізи зараз практично в нормі. Багато уваги і все доступно. Головне виконувати рекомендації і все вийде.
 
Азарій Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Дорогі форумчани, якщо є можливість, залиште контакти Марії Догонової.
 
Alexxandra Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Звертайтеся в найкращу клініку Одеси - Лікаріум, телефони для запису - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Mmiillaannaa Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікуюся вже понад півроку, і самопочуття все краще й краще. До приходу до Марії Володимирівни сил навіть ходити не було, а тепер бігаю підстрибом.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Ендокринологи Одеса відгуки (Ендокринологи Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: