Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Ірина Олександрівна Залевська Одеса відгуки (Ірина Олександрівна Залевська Одеса відгуки)
Ірина Олександрівна Залевська Одеса відгуки
Мері Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Олександрівна Залевська Одеса відгуки
  


Вітаю! Останнім часом сильно почав турбувати шлунок, зараз перебуваю в пошуку грамотного гастроентеролога. Що можете мені розповісти про Залевську Ірину Олександрівну.
 
Матрона Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Олександрівна - дуже уважний лікар! На прийомі вислухала, оглянула, призначила додаткове обстеження, все пояснила, питань після прийому не залишилося. Призначене лікування допомогло. Зверталася кілька разів! Жодного разу не пошкодувала! Рекомендую!
 
Володимира Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 244
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігалася в цього лікаря зі скаргами в правому боці, мені дуже сподобалося привітне ставлення до пацієнта. Призначене лікування допомогло, про болі не згадую. Доступно пояснює, після відвідувань питань не залишалося.
 
Гуляша Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіонал своєї справи. Допомогла стабілізувати стан ШКТ при загостренні хронічних захворювань навесні. Уважна, коректна, педантична. Буду в неї спостерігатися далі.
 
Капітоліна Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 178
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрапила до лікаря Залевської минулої осені з хронічними болями. Дуже грамотний фахівець! Розклала все по поличках і доступною мовою. Під час призначення препаратів пояснила чому саме вони і які дії чинять. Були надані рекомендації щодо харчування. І ось це моя перша весна без загострення!
 
Ада Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся в Ірини Олександрівни з проблемою хронічного панкреатиту на тлі перегину жовчовивідних шляхів. Дуже подобається цей фахівець, знає свою справу. Її лікування мені завжди допомагає. Крім цього вона ще й хороша, чуйна людина. Такого фахівця ні на кого не проміняєш.
 
Джуді Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулися до лікаря Залевської за рекомендаціями знайомих. Анітрохи не пошкодували! Обстеження проведено, від лікування гарний ефект. Буду рекомендувати!
 
Yasya Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Була в Ірини Олександрівни після болю в жовчному міхурі, дала хороші рекомендації щодо харчування, а також призначила курс лікування! Минуло менше трьох місяців і я здорова! Чудовий лікар! Усім рекомендую!
 
Nickolas00 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Давно мучуся з животом, не вперше відвідую гастроентеролога, але ефект лікування відчув тільки після призначень Залевської Ірини Олександрівни. Найкваліфікованіший і наймиліший лікар, якого мені доводилося відвідувати. Тепер відвідуємо регулярно для профілактики.
 
Solnyshko57 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Я спостерігаюся в Ірини Олександрівни Залевської. Лікар компетентний, грамотний і уважний. Завжди аргументовано відповідає на всі запитання. Усі аналізи та обстеження призначаються обдумано. Лікування адекватне, відповідне під мої проблеми.
 
Мекаела Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте, залиште координати цього гастроентеролога.
 
Ада Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Олександрівна Залевська приймає в клініці Святої Катерини на Малиновського 61, телефон - 0687958672.
 
Алія1994 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулися до лікаря за рекомендаціями знайомих. Анітрохи не пошкодували! Обстеження проведено, від лікування хороший ефект. Будемо рекомендувати!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Ірина Олександрівна Залевська Одеса відгуки (Ірина Олександрівна Залевська Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: